SF04


Created by TURAS/Web version 1.0

Tävlings info Klass/kategori Klubb resultat Deltagare resultat

Created by TURAS/Web version 1.0

Tournament info

Total antal matcher = 233

Total antal WO matcher = 27

Tillbaka


Created by TURAS/Web version 1.0

Klubb resultat

Klass/kategori Vinnare 2:a 3:a
HD11      
HS11 Joakim Strömberg /ÖBK Magnus Olowsson /ÖBK Axel Jeansson /JIF
Daniel Ojaäär /TBMF
DD13      
DS13 Cecilia Alexandersson /ÖBK Kristina Hellmark /GryBMK Anna Ekström /GryBMK
Ronja Lundgren /BMKC
HD13 Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
Vidar Ericsson /ÖBK -
Anton Lundén /GBK
Christopher Löw /ÖBK -
Emil Söljén /ÖBK
HS13 Adam Jeansson /JIF Rickard Ojaäär /TBMF Björn Grönqvist /BMKC
Anton Lundén /GBK
MD13      
DD15      
DS15 Louise Eriksson /Hölivä Lilian Forsgren /JIF Olivia Lundgren /BMKC
Jessica Eriksson /Hölivä
HD15      
HS15 Hugo Pettersson /BMKC Andréas Langell /ÖBK Fredrik Andrésen /ÖBK
Mattias Persson /ÖBK
MD15      
HD17      
HS17 Erik Pettersson /JIF Fredrik Ahlström /Ljung Niklas Sandberg /BMKC
Björn Kloow /Ljung
DD19      
DS19      
HDC Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
Marcus Palm /Hölivä -
Gustav Hult /Hölivä
Christoffer Olsson /Hölivä -
Henrik Dahlin /Hölivä
HSC Robert Siekkinen /Väll Daniel Chronlund /ÖBK Mikael Östlund /Väll
Eddie Persson /ÖBK

Tillbaka


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat HD11 Herr dubbel klass 11

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Magnus Olowsson /ÖBK
Joakim Strömberg /ÖBK
Axel Jeansson /JIF
Daniel Ojaäär /TBMF
12-15 15-02 15-10
Pool A  
 
Axel Jeansson /JIF
Daniel Ojaäär /TBMF

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat HS11 Herr singel klass 11

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Daniel Ojaäär /TBMF Johan Ekbladh /ÖBK Walk over
Pool A Joakim Strömberg /ÖBK Johan Ekbladh /ÖBK Walk over
Pool A Joakim Strömberg /ÖBK Daniel Ojaäär /TBMF 13-15 15-13 15-07
Pool B Magnus Olowsson /ÖBK Filip Eriksson /Hölivä 15-08 15-02
Pool B Axel Jeansson /JIF Filip Eriksson /Hölivä 12-15 15-11 15-08
Pool B Magnus Olowsson /ÖBK Axel Jeansson /JIF 15-06 15-06
Semi Joakim Strömberg /ÖBK Axel Jeansson /JIF Uppgivet
Semi Magnus Olowsson /ÖBK Daniel Ojaäär /TBMF 17-14 15-10
Final Joakim Strömberg /ÖBK Magnus Olowsson /ÖBK 13-15 15-13 15-07

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat DD13 Dam dubbel klass 13

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Anna Ekström /GryBMK
Kristina Hellmark /GryBMK
Cecilia Haraldson /GryBMK
Viktoria Lundh /GryBMK
13-15 15-07 15-12
Pool A Cecilia Haraldson /GryBMK
Viktoria Lundh /GryBMK
Sara Larsson /GryBMK
Nikolina Henriksson /GryBMK
15-04 15-10
Pool A Anna Ekström /GryBMK
Kristina Hellmark /GryBMK
Sara Larsson /GryBMK
Nikolina Henriksson /GryBMK
15-00 15-02

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat DS13 Dam singel klass 13

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Cecilia Alexandersson /ÖBK Kristina Hellmark /GryBMK 11-02 11-00
Pool A Viktoria Lundh /GryBMK Nikolina Henriksson /GryBMK 11-02 11-03
Pool A Cecilia Alexandersson /ÖBK Nikolina Henriksson /GryBMK 11-01 11-00
Pool A Kristina Hellmark /GryBMK Viktoria Lundh /GryBMK 11-04 11-06
Pool A Cecilia Alexandersson /ÖBK Viktoria Lundh /GryBMK 11-01 11-00
Pool A Kristina Hellmark /GryBMK Nikolina Henriksson /GryBMK 11-00 11-05
Pool B Ronja Lundgren /BMKC Anna Ekström /GryBMK 11-05 11-03
Pool B Cecilia Haraldson /GryBMK Sara Larsson /GryBMK 11-05 11-06
Pool B Ronja Lundgren /BMKC Sara Larsson /GryBMK 11-01 11-04
Pool B Anna Ekström /GryBMK Cecilia Haraldson /GryBMK 11-00 11-08
Pool B Ronja Lundgren /BMKC Cecilia Haraldson /GryBMK 11-05 11-03
Pool B Anna Ekström /GryBMK Sara Larsson /GryBMK 11-03 11-01
Semi Cecilia Alexandersson /ÖBK Anna Ekström /GryBMK 11-00 11-00
Semi Kristina Hellmark /GryBMK Ronja Lundgren /BMKC 11-08 11-04
Final Cecilia Alexandersson /ÖBK Kristina Hellmark /GryBMK 11-02 11-01

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat HD13 Herr dubbel klass 13

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
Christopher Löw /ÖBK
Emil Söljén /ÖBK
15-00 15-01
Pool A Christopher Löw /ÖBK
Emil Söljén /ÖBK
Marcus Ulvbacke /BMKC
Adam Nilsson /ÖBK
15-08 17-14
Pool A Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
Marcus Ulvbacke /BMKC
Adam Nilsson /ÖBK
15-00 15-00
Pool B Johan Alfredsson /BMKC
Björn Grönqvist /BMKC
Lars Dahlén /JIF
Oskar Eriksson /JIF
15-08 15-06
Pool B Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
Vidar Ericsson /ÖBK
Anton Lundén /GBK
15-08 13-15 15-13
Pool B Vidar Ericsson /ÖBK
Anton Lundén /GBK
Johan Alfredsson /BMKC
Björn Grönqvist /BMKC
15-12 15-13
Pool B Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
Lars Dahlén /JIF
Oskar Eriksson /JIF
15-10 15-13
Pool B Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
Johan Alfredsson /BMKC
Björn Grönqvist /BMKC
13-15 15-05 15-12
Pool B Vidar Ericsson /ÖBK
Anton Lundén /GBK
Lars Dahlén /JIF
Oskar Eriksson /JIF
15-02 15-04
Semi Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
Vidar Ericsson /ÖBK
Anton Lundén /GBK
15-03 15-03
Semi Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
Christopher Löw /ÖBK
Emil Söljén /ÖBK
15-05 15-02
Final Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
15-02 15-02

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat HS13 Herr singel klass 13

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Rickard Ojaäär /TBMF Håkan Röjler /ÖBK 15-01 15-00
Pool A Oskar Eriksson /JIF Rasmus Schölin /BMKC 15-11 15-13
Pool A Rickard Ojaäär /TBMF Oskar Eriksson /JIF 15-01 15-02
Pool A Håkan Röjler /ÖBK Rasmus Schölin /BMKC 15-02 15-02
Pool A Rickard Ojaäär /TBMF Rasmus Schölin /BMKC 15-00 15-00
Pool A Håkan Röjler /ÖBK Oskar Eriksson /JIF 15-03 15-04
Pool B Björn Grönqvist /BMKC Joakim Jansson /ÖBK 15-04 15-08
Pool B Niklas Eidvall /ÖBK Viktor Liljeklint /JIF Walk over
Pool B Björn Grönqvist /BMKC Viktor Liljeklint /JIF Walk over
Pool B Niklas Eidvall /ÖBK Joakim Jansson /ÖBK 15-08 15-05
Pool B Björn Grönqvist /BMKC Niklas Eidvall /ÖBK 15-03 15-03
Pool B Joakim Jansson /ÖBK Viktor Liljeklint /JIF Walk over
Pool C Anton Lundén /GBK Erik Grahn /ÖBK Walk over
Pool C Marcus Ulvbacke /BMKC Adam Nilsson /ÖBK 17-14 15-07
Pool C Marcus Ulvbacke /BMKC Erik Grahn /ÖBK Walk over
Pool C Anton Lundén /GBK Adam Nilsson /ÖBK 15-03 15-00
Pool C Adam Nilsson /ÖBK Erik Grahn /ÖBK Walk over
Pool C Anton Lundén /GBK Marcus Ulvbacke /BMKC 15-00 15-06
Pool D Oscar Fransson /ÖBK Vidar Ericsson /ÖBK 15-00 15-03
Pool D Vidar Ericsson /ÖBK Lars Dahlén /JIF 17-14 15-03
Pool D Oscar Fransson /ÖBK Lars Dahlén /JIF 15-08 15-03
Pool E Adam Jeansson /JIF Emil Söljén /ÖBK 15-02 15-01
Pool E Christopher Löw /ÖBK Johan Alfredsson /BMKC 15-08 15-03
Pool E Adam Jeansson /JIF Johan Alfredsson /BMKC 15-00 15-01
Pool E Christopher Löw /ÖBK Emil Söljén /ÖBK 15-13 15-02
Pool E Adam Jeansson /JIF Christopher Löw /ÖBK 15-00 15-00
Pool E Emil Söljén /ÖBK Johan Alfredsson /BMKC 15-04 15-09
8-dels Christopher Löw /ÖBK Marcus Ulvbacke /BMKC 15-07 15-04
8-dels Anton Lundén /GBK Håkan Röjler /ÖBK 15-08 15-05
Kvarts Rickard Ojaäär /TBMF Vidar Ericsson /ÖBK 15-01 15-02
Kvarts Björn Grönqvist /BMKC Christopher Löw /ÖBK 15-02 15-03
Kvarts Anton Lundén /GBK Oscar Fransson /ÖBK 15-11 15-11
Kvarts Adam Jeansson /JIF Niklas Eidvall /ÖBK Walkover
Semi Rickard Ojaäär /TBMF Björn Grönqvist /BMKC 15-06 15-03
Semi Adam Jeansson /JIF Anton Lundén /GBK 15-02 15-02
Final Adam Jeansson /JIF Rickard Ojaäär /TBMF 15-11 17-16

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat MD13 Mixed dubbel klass 13

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Adam Jeansson /JIF
Louise Eriksson /Hölivä
Björn Grönqvist /BMKC
Ronja Lundgren /BMKC
15-02 15-04
Pool A  
 
Björn Grönqvist /BMKC
Ronja Lundgren /BMKC

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat DD15 Dam dubbel klass 15

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Jessica Eriksson /Hölivä
Louise Eriksson /Hölivä
Olivia Lundgren /BMKC
Lilian Forsgren /JIF
15-13 16-17 15-10
Pool A Elin Löfqvist /BMKC
Elin Carlsson /ÖBK
Lina Andersson /ÖBK
Cecilia Alexandersson /ÖBK
Walk over
Pool A Olivia Lundgren /BMKC
Lilian Forsgren /JIF
Lina Andersson /ÖBK
Cecilia Alexandersson /ÖBK
Walk over
Pool A Jessica Eriksson /Hölivä
Louise Eriksson /Hölivä
Elin Löfqvist /BMKC
Elin Carlsson /ÖBK
15-12 15-13
Pool A Olivia Lundgren /BMKC
Lilian Forsgren /JIF
Elin Löfqvist /BMKC
Elin Carlsson /ÖBK
15-09 15-12
Pool A Jessica Eriksson /Hölivä
Louise Eriksson /Hölivä
Lina Andersson /ÖBK
Cecilia Alexandersson /ÖBK
Walk over

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat DS15 Dam singel klass 15

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Olivia Lundgren /BMKC Jessica Eriksson /Hölivä 11-06 07-11 11-06
Pool A Jessica Eriksson /Hölivä Elin Carlsson /ÖBK 13-12 11-07
Pool A Olivia Lundgren /BMKC Elin Carlsson /ÖBK 11-07 13-10
Pool B Lilian Forsgren /JIF Elin Löfqvist /BMKC 11-04 11-05
Pool B Louise Eriksson /Hölivä Lina Andersson /ÖBK Walk over
Pool B Lilian Forsgren /JIF Lina Andersson /ÖBK Walk over
Pool B Louise Eriksson /Hölivä Elin Löfqvist /BMKC 11-04 11-00
Pool B Louise Eriksson /Hölivä Lilian Forsgren /JIF 11-05 11-05
Pool B Elin Löfqvist /BMKC Lina Andersson /ÖBK Walk over
Semi Lilian Forsgren /JIF Olivia Lundgren /BMKC 11-06 11-04
Semi Louise Eriksson /Hölivä Jessica Eriksson /Hölivä 11-08 11-03
Final Louise Eriksson /Hölivä Lilian Forsgren /JIF 11-03 11-05

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat HD15 Herr dubbel klass 15

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Mattias Persson /ÖBK
Emil Chronlund /ÖBK
Fredrik Andrésen /ÖBK
Hugo Pettersson /BMKC
13-15 15-11 15-13
Pool A Karl Berggren /BMKC
Viktor Sundh /BMKC
Oscar Fransson /ÖBK
Patrik Larsson /ÖBK
15-03 15-07
Pool A Mattias Persson /ÖBK
Emil Chronlund /ÖBK
Erik Larsson /KarBMK
Andréas Langell /ÖBK
15-04 15-04
Pool A Fredrik Andrésen /ÖBK
Hugo Pettersson /BMKC
Karl Berggren /BMKC
Viktor Sundh /BMKC
15-08 15-12
Pool A Erik Larsson /KarBMK
Andréas Langell /ÖBK
Karl Berggren /BMKC
Viktor Sundh /BMKC
15-12 15-06
Pool A Fredrik Andrésen /ÖBK
Hugo Pettersson /BMKC
Oscar Fransson /ÖBK
Patrik Larsson /ÖBK
15-00 15-04
Pool A Erik Larsson /KarBMK
Andréas Langell /ÖBK
Oscar Fransson /ÖBK
Patrik Larsson /ÖBK
08-15 15-12 15-12
Pool A Mattias Persson /ÖBK
Emil Chronlund /ÖBK
Karl Berggren /BMKC
Viktor Sundh /BMKC
15-03 15-04
Pool A Fredrik Andrésen /ÖBK
Hugo Pettersson /BMKC
Erik Larsson /KarBMK
Andréas Langell /ÖBK
15-07 15-01
Pool A Mattias Persson /ÖBK
Emil Chronlund /ÖBK
Oscar Fransson /ÖBK
Patrik Larsson /ÖBK
15-04 15-01

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat HS15 Herr singel klass 15

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Hugo Pettersson /BMKC Jeaper Kensén /KarBMK 15-06 15-05
Pool A Andréas Langell /ÖBK Emil Chronlund /ÖBK 15-13 15-07
Pool A Hugo Pettersson /BMKC Emil Chronlund /ÖBK 15-06 15-04
Pool A Andréas Langell /ÖBK Jeaper Kensén /KarBMK 15-10 15-09
Pool A Hugo Pettersson /BMKC Andréas Langell /ÖBK 15-05 15-01
Pool A Emil Chronlund /ÖBK Jeaper Kensén /KarBMK 11-15 15-13 15-11
Pool B Fredrik Andrésen /ÖBK Jonas Wallin /Göta Walk over
Pool B Patrik Larsson /ÖBK Karl Berggren /BMKC 15-13 15-03
Pool B Patrik Larsson /ÖBK Fredrik Andrésen /ÖBK 15-07 05-15 15-13
Pool B Karl Berggren /BMKC Jonas Wallin /Göta Walk over
Pool B Fredrik Andrésen /ÖBK Karl Berggren /BMKC 15-00 15-02
Pool B Patrik Larsson /ÖBK Jonas Wallin /Göta Walk over
Pool C Mattias Persson /ÖBK Viktor Sundh /BMKC 15-07 15-02
Pool C Viktor Sundh /BMKC Erik Larsson /KarBMK 15-06 15-00
Pool C Mattias Persson /ÖBK Erik Larsson /KarBMK 15-00 15-04
Kvarts Fredrik Andrésen /ÖBK Viktor Sundh /BMKC 15-11 15-09
Kvarts Andréas Langell /ÖBK Patrik Larsson /ÖBK 15-04 15-04
Semi Hugo Pettersson /BMKC Fredrik Andrésen /ÖBK 15-01 15-03
Semi Andréas Langell /ÖBK Mattias Persson /ÖBK 15-10 15-12
Final Hugo Pettersson /BMKC Andréas Langell /ÖBK 15-03 15-02

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat MD15 Mixed dubbel klass 15

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Hugo Pettersson /BMKC
Elin Löfqvist /BMKC
Andréas Langell /ÖBK
Elin Carlsson /ÖBK
15-08 15-10
Pool A Rickard Ojaäär /TBMF
Olivia Lundgren /BMKC
Andréas Langell /ÖBK
Elin Carlsson /ÖBK
15-03 15-13

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat HD17 Herr dubbel klass 17

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Jeaper Kensén /KarBMK
Svante Löthgren /KarBMK
Ludvig Viveland /Göta
Gustav Hallberg /Göta
15-09 15-07
Pool A Niklas Sandberg /BMKC
Marcus Behr /BMKC
Niklas Jern /KarBMK
Daniel Jokela /KarBMK
15-04 15-04
Pool A Fredrik Ahlström /Ljung
Björn Kloow /Ljung
Jeaper Kensén /KarBMK
Svante Löthgren /KarBMK
15-01 15-01
Pool A Ludvig Viveland /Göta
Gustav Hallberg /Göta
Niklas Jern /KarBMK
Daniel Jokela /KarBMK
15-02 15-01
Pool A Fredrik Ahlström /Ljung
Björn Kloow /Ljung
Niklas Jern /KarBMK
Daniel Jokela /KarBMK
15-01 15-03
Pool A Niklas Sandberg /BMKC
Marcus Behr /BMKC
Ludvig Viveland /Göta
Gustav Hallberg /Göta
00-15 15-10 15-08
Pool A Fredrik Ahlström /Ljung
Björn Kloow /Ljung
Niklas Sandberg /BMKC
Marcus Behr /BMKC
15-08 15-04
Pool A Jeaper Kensén /KarBMK
Svante Löthgren /KarBMK
Niklas Jern /KarBMK
Daniel Jokela /KarBMK
15-01 15-03
Pool A Fredrik Ahlström /Ljung
Björn Kloow /Ljung
Ludvig Viveland /Göta
Gustav Hallberg /Göta
15-04 15-01
Pool A Niklas Sandberg /BMKC
Marcus Behr /BMKC
Jeaper Kensén /KarBMK
Svante Löthgren /KarBMK
11-15 17-14 15-12

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat HS17 Herr singel klass 17

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Erik Pettersson /JIF Björn Kloow /Ljung 15-04 15-02
Pool A Svante Löthgren /KarBMK Marcus Behr /BMKC 16-17 15-04 15-13
Pool A Erik Pettersson /JIF Marcus Behr /BMKC 15-02 15-01
Pool A Björn Kloow /Ljung Svante Löthgren /KarBMK 15-06 15-08
Pool A Erik Pettersson /JIF Svante Löthgren /KarBMK 15-02 15-00
Pool A Björn Kloow /Ljung Marcus Behr /BMKC 15-02 15-00
Pool B Erik Karlsson /KarBMK Johan Olowsson /ÖBK Walk over
Pool B Ludvig Viveland /Göta Daniel Jokela /KarBMK 15-04 15-02
Pool B Erik Karlsson /KarBMK Daniel Jokela /KarBMK 15-01 15-08
Pool B Ludvig Viveland /Göta Johan Olowsson /ÖBK Walk over
Pool B Ludvig Viveland /Göta Erik Karlsson /KarBMK 12-15 15-12 15-10
Pool B Daniel Jokela /KarBMK Johan Olowsson /ÖBK Walk over
Pool C Fredrik Ahlström /Ljung Niklas Jern /KarBMK 15-01 15-01
Pool C Niklas Sandberg /BMKC Gustav Hallberg /Göta 15-00 15-12
Pool C Fredrik Ahlström /Ljung Niklas Sandberg /BMKC 15-06 15-08
Pool C Gustav Hallberg /Göta Niklas Jern /KarBMK 10-15 15-13 15-13
Pool C Fredrik Ahlström /Ljung Gustav Hallberg /Göta 15-03 15-01
Pool C Niklas Sandberg /BMKC Niklas Jern /KarBMK 15-13 15-07
Kvarts Niklas Sandberg /BMKC Erik Karlsson /KarBMK 15-08 17-14
Kvarts Björn Kloow /Ljung Ludvig Viveland /Göta 15-08 15-03
Semi Erik Pettersson /JIF Niklas Sandberg /BMKC 15-01 15-06
Semi Fredrik Ahlström /Ljung Björn Kloow /Ljung 15-13 15-01
Final Erik Pettersson /JIF Fredrik Ahlström /Ljung 15-01 15-01

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat DD19 Dam dubbel klass 19

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Lina Westin /KarBMK
Emma Nordqvist /KarBMK
Jennie Sparén /Julita
Johanna Holmberg /KarBMK
15-09 15-04
Pool A  
 
Madeleine Huhtala /KarBMK
Johanna Holmberg /KarBMK

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat DS19 Dam singel klass 19

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Johanna Holmberg /KarBMK Jennie Sparén /Julita 11-08 11-02
Pool A Emma Nordqvist /KarBMK Madeleine Huhtala /KarBMK Walk over
Pool A Emma Nordqvist /KarBMK Jennie Sparén /Julita 13-10 09-11 11-08
Pool A Johanna Holmberg /KarBMK Madeleine Huhtala /KarBMK Walk over
Pool A Jennie Sparén /Julita Madeleine Huhtala /KarBMK Walk over
Pool A Emma Nordqvist /KarBMK Johanna Holmberg /KarBMK 11-09 07-11 11-06

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat HDC Herr dubbel klass C

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
Eddie Persson /ÖBK
Daniel Chronlund /ÖBK
15-01 15-06
Pool A Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
Eddie Persson /ÖBK
Daniel Chronlund /ÖBK
15-09 15-11
Pool A Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
15-12 15-13
Pool B Peter Ojaäär /NorBMF
Rickar Ojaäär /TBMF
Jesper Persson /ÖBK
Alexander Rabner /ÖBK
15-05 15-00
Pool B Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
Johan Onell /ÖBK
Gustav Axelryd /ÖBK
15-11 15-12
Pool B Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
Jesper Persson /ÖBK
Alexander Rabner /ÖBK
15-10 15-03
Pool B Johan Onell /ÖBK
Gustav Axelryd /ÖBK
Peter Ojaäär /NorBMF
Rickar Ojaäär /TBMF
17-14 10-15 17-14
Pool B Johan Onell /ÖBK
Gustav Axelryd /ÖBK
Jesper Persson /ÖBK
Alexander Rabner /ÖBK
16-17 15-06 15-09
Pool B Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
Peter Ojaäär /NorBMF
Rickar Ojaäär /TBMF
15-06 15-06
Pool C Göran Eriksson /ÖBK
Per Engström /ÖBK
Urban Alfredsson /BMKC
Rolf Pettersson /BMKC
15-08 15-10
Pool C Henrik Hugosson /Väll
Oskar II Eriksson /JIF
Jonas Thevatasson /JIF
Fredrik Hellqvist /JIF
15-08 10-15 15-12
Pool C Göran Eriksson /ÖBK
Per Engström /ÖBK
Jonas Thevatasson /JIF
Fredrik Hellqvist /JIF
15-08 15-08
Pool C Henrik Hugosson /Väll
Oskar II Eriksson /JIF
Urban Alfredsson /BMKC
Rolf Pettersson /BMKC
15-04 15-12
Pool C Henrik Hugosson /Väll
Oskar II Eriksson /JIF
Göran Eriksson /ÖBK
Per Engström /ÖBK
15-03 17-14
Pool C Urban Alfredsson /BMKC
Rolf Pettersson /BMKC
Jonas Thevatasson /JIF
Fredrik Hellqvist /JIF
15-09 15-13
Pool D Christoffer Olsson /Hölivä
Henrik Dahlin /Hölivä
Thomas Larsson /ÖBK
Dan Carlsson /ÖBK
15-09 17-14
Pool D Christoffer Olsson /Hölivä
Henrik Dahlin /Hölivä
Lennart Kloow /Ljung
Sven Kloow /Göta
15-04 15-04
Pool D Thomas Larsson /ÖBK
Dan Carlsson /ÖBK
Lennart Kloow /Ljung
Sven Kloow /Göta
15-07 15-11
Kvarts Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
Thomas Larsson /ÖBK
Dan Carlsson /ÖBK
15-07 15-07
Kvarts Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
Göran Eriksson /ÖBK
Per Engström /ÖBK
15-03 15-08
Kvarts Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
Henrik Hugosson /Väll
Oskar II Eriksson /JIF
15-03 15-07
Kvarts Christoffer Olsson /Hölivä
Henrik Dahlin /Hölivä
Johan Onell /ÖBK
Gustav Axelryd /ÖBK
15-10 15-07
Semi Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
15-02 15-04
Semi Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
Christoffer Olsson /Hölivä
Henrik Dahlin /Hölivä
15-11 15-09
Final Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
15-02 15-03

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Resultat HSC Herr singel klass C

Omgång Namn Namn Resultat
Pool A Stefan Fälth /JIF Christoffer Olsson /Hölivä 15-01 15-03
Pool A Dan Carlsson /ÖBK Jesper Persson /ÖBK 15-09 15-11
Pool A Stefan Fälth /JIF Jesper Persson /ÖBK 15-09 15-03
Pool A Dan Carlsson /ÖBK Christoffer Olsson /Hölivä 15-05 15-06
Pool A Dan Carlsson /ÖBK Stefan Fälth /JIF 15-00 15-00
Pool A Christoffer Olsson /Hölivä Jesper Persson /ÖBK 15-13 10-15 15-07
Pool B Gustav Hult /Hölivä Fredrik Hellqvist /JIF 15-04 15-08
Pool B Mikael Östlund /Väll Fredrik Hellqvist /JIF 15-03 15-02
Pool B Mikael Östlund /Väll Gustav Hult /Hölivä 17-15 15-02
Pool C Alexander Rabner /ÖBK Thomas Larsson /ÖBK Walk over
Pool C Peter Ojaäär /NorBMF Thomas Larsson /ÖBK Walk over
Pool C Peter Ojaäär /NorBMF Alexander Rabner /ÖBK 15-08 15-03
Pool D Robert Siekkinen /Väll Gustav Axelryd /ÖBK 15-10 15-09
Pool D Henrik Dahlin /Hölivä Oskar II Eriksson /JIF 15-11 15-08
Pool D Gustav Axelryd /ÖBK Oskar II Eriksson /JIF 04-15 15-09 15-05
Pool D Robert Siekkinen /Väll Henrik Dahlin /Hölivä 15-04 15-09
Pool D Gustav Axelryd /ÖBK Henrik Dahlin /Hölivä 05-15 15-09 15-05
Pool D Robert Siekkinen /Väll Oskar II Eriksson /JIF 15-10 15-02
Pool E Daniel Chronlund /ÖBK Johan Onell /ÖBK 15-02 15-06
Pool E Sven Kloow /Göta Johan Onell /ÖBK 15-05 15-09
Pool E Sven Kloow /Göta Daniel Chronlund /ÖBK 15-08 04-15 15-11
Pool F Eddie Persson /ÖBK Henrik Hugosson /Väll 15-10 15-04
Pool F Jonas Thevatasson /JIF John Tivenius /ÖBK 15-13 15-17 15-08
Pool F Eddie Persson /ÖBK Jonas Thevatasson /JIF 15-06 15-03
Pool F Henrik Hugosson /Väll John Tivenius /ÖBK 15-08 15-06
Pool F Eddie Persson /ÖBK John Tivenius /ÖBK 15-03 15-01
Pool F Henrik Hugosson /Väll Jonas Thevatasson /JIF 15-07 15-08
8-dels Daniel Chronlund /ÖBK Gustav Axelryd /ÖBK 15-08 15-07
8-dels Henrik Hugosson /Väll Peter Ojaäär /NorBMF 15-09 15-05
8-dels Robert Siekkinen /Väll Gustav Hult /Hölivä 15-02 15-04
8-dels Alexander Rabner /ÖBK Stefan Fälth /JIF Walkover
Kvarts Daniel Chronlund /ÖBK Dan Carlsson /ÖBK 15-04 15-17 17-15
Kvarts Mikael Östlund /Väll Henrik Hugosson /Väll 15-08 15-10
Kvarts Robert Siekkinen /Väll Sven Kloow /Göta 15-04 15-01
Kvarts Eddie Persson /ÖBK Alexander Rabner /ÖBK 15-04 15-04
Semi Daniel Chronlund /ÖBK Mikael Östlund /Väll 15-11 15-06
Semi Robert Siekkinen /Väll Eddie Persson /ÖBK 15-12 15-07
Final Robert Siekkinen /Väll Daniel Chronlund /ÖBK 15-03 07-15 15-11

Tillbaka till klass resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Klubb

Klubb   Förkortning
BMK Carlton   BMKC
BMK Göta   Göta
Grythyttans BMK   GryBMK
Göteborgs Badmintonklubb   GBK
Höl i vägga   Hölivä
Julita Badminton   Julita
Järnvägens IF   JIF
Karlskoga BMK   KarBMK
Ljungsbro Badminton   Ljung
Norrtälje BMF   NorBMF
Täby BMF   TBMF
Vällingby   Väll
Örebro BK   ÖBK

Tillbaka


Created by TURAS/Web version 1.0

BMK Carlton

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Johan Alfredsson /BMKC   HS13/Pool/Ej vidare   HD13/Pool/Ej vidare    
Urban Alfredsson /BMKC       HDC/Pool/Ej vidare    
Marcus Behr /BMKC   HS17/Pool/Ej vidare   HD17/Pool/Ej vidare    
Karl Berggren /BMKC   HS15/Pool/Ej vidare   HD15/Pool/Ej vidare    
Björn Grönqvist /BMKC   HS13/Semi/Förlust   HD13/Pool/Ej vidare   MD13/Pool/
Olivia Lundgren /BMKC   DS15/Semi/Förlust   DD15/Pool/Ej vidare   MD15/Pool/Ej vidare
Ronja Lundgren /BMKC   DS13/Semi/Förlust       MD13/Pool/
Elin Löfqvist /BMKC   DS15/Pool/Ej vidare   DD15/Pool/Ej vidare   MD15/Pool/Ej vidare
Hugo Pettersson /BMKC   HS15/Final/Vinst   HD15/Pool/Ej vidare   MD15/Pool/Ej vidare
Rolf Pettersson /BMKC       HDC/Pool/Ej vidare    
Niklas Sandberg /BMKC   HS17/Semi/Förlust   HD17/Pool/Ej vidare    
Rasmus Schölin /BMKC   HS13/Pool/Ej vidare        
Viktor Sundh /BMKC   HS15/Kvarts/Förlust   HD15/Pool/Ej vidare    
Marcus Ulvbacke /BMKC   HS13/8-dels/Förlust   HD13/Pool/Ej vidare    

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Göteborgs Badmintonklubb

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Anton Lundén /GBK   HS13/Semi/Förlust   HD13/Semi/Förlust    

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Grythyttans BMK

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Anna Ekström /GryBMK   DS13/Semi/Förlust   DD13/Pool/Ej vidare    
Cecilia Haraldson /GryBMK   DS13/Pool/Ej vidare   DD13/Pool/Ej vidare    
Kristina Hellmark /GryBMK   DS13/Final/Förlust   DD13/Pool/Ej vidare    
Nikolina Henriksson /GryBMK   DS13/Pool/Ej vidare   DD13/Pool/Ej vidare    
Sara Larsson /GryBMK   DS13/Pool/Ej vidare   DD13/Pool/Ej vidare    
Viktoria Lundh /GryBMK   DS13/Pool/Ej vidare   DD13/Pool/Ej vidare    

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

BMK Göta

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Gustav Hallberg /Göta   HS17/Pool/Ej vidare   HD17/Pool/Ej vidare    
Sven Kloow /Göta   HSC/Kvarts/Förlust   HDC/Pool/Ej vidare    
Jonas Wallin /Göta   HS15/Pool/Ej vidare        
Ludvig Viveland /Göta   HS17/Kvarts/Förlust   HD17/Pool/Ej vidare    

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Höl i vägga

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Henrik Dahlin /Hölivä   HSC/Pool/Ej vidare   HDC/Semi/Förlust    
Filip Eriksson /Hölivä   HS11/Pool/Ej vidare        
Jessica Eriksson /Hölivä   DS15/Semi/Förlust   DD15/Pool/Ej vidare    
Louise Eriksson /Hölivä   DS15/Final/Vinst   DD15/Pool/Ej vidare   MD13/Pool/Ej vidare
Gustav Hult /Hölivä   HSC/8-dels/Förlust   HDC/Semi/Förlust    
Christoffer Olsson /Hölivä   HSC/Pool/Ej vidare   HDC/Semi/Förlust    
Marcus Palm /Hölivä       HDC/Semi/Förlust    

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Järnvägens IF

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Lars Dahlén /JIF   HS13/Pool/Ej vidare   HD13/Pool/Ej vidare    
Oskar Eriksson /JIF   HS13/Pool/Ej vidare   HD13/Pool/Ej vidare    
Oskar II Eriksson /JIF   HSC/Pool/Ej vidare   HDC/Kvarts/Förlust    
Lilian Forsgren /JIF   DS15/Final/Förlust   DD15/Pool/Ej vidare    
Stefan Fälth /JIF   HSC/8-dels/Förlust   HDC/Final/Vinst    
Fredrik Hellqvist /JIF   HSC/Pool/Ej vidare   HDC/Pool/Ej vidare    
Adam Jeansson /JIF   HS13/Final/Vinst   HD13/Final/Vinst   MD13/Pool/Ej vidare
Axel Jeansson /JIF   HS11/Semi/Förlust   HD11/Pool/    
Viktor Liljeklint /JIF   HS13/Pool/Ej vidare        
Erik Pettersson /JIF   HS17/Final/Vinst   HDC/Final/Vinst    
Jonas Thevatasson /JIF   HSC/Pool/Ej vidare   HDC/Pool/Ej vidare    

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Julita Badminton

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Jennie Sparén /Julita   DS19/Pool/Ej vidare   DD19/Pool/Ej vidare    

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Karlskoga BMK

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Johanna Holmberg /KarBMK   DS19/Pool/Ej vidare   DD19/Pool/    
Madeleine Huhtala /KarBMK   DS19/Pool/Ej vidare   DD19/Pool/    
Niklas Jern /KarBMK   HS17/Pool/Ej vidare   HD17/Pool/Ej vidare    
Daniel Jokela /KarBMK   HS17/Pool/Ej vidare   HD17/Pool/Ej vidare    
Erik Karlsson /KarBMK   HS17/Kvarts/Förlust        
Jeaper Kensén /KarBMK   HS15/Pool/Ej vidare   HD17/Pool/Ej vidare    
Erik Larsson /KarBMK   HS15/Pool/Ej vidare   HD15/Pool/Ej vidare    
Svante Löthgren /KarBMK   HS17/Pool/Ej vidare   HD17/Pool/Ej vidare    
Emma Nordqvist /KarBMK   DS19/Pool/Ej vidare   DD19/Pool/Ej vidare    
Lina Westin /KarBMK       DD19/Pool/Ej vidare    

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Ljungsbro Badminton

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Fredrik Ahlström /Ljung   HS17/Final/Förlust   HD17/Pool/Ej vidare    
Björn Kloow /Ljung   HS17/Semi/Förlust   HD17/Pool/Ej vidare    
Lennart Kloow /Ljung       HDC/Pool/Ej vidare    

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Norrtälje BMF

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Peter Ojaäär /NorBMF   HSC/8-dels/Förlust   HDC/Pool/Ej vidare    

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Täby BMF

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Daniel Ojaäär /TBMF   HS11/Semi/Förlust   HD11/Pool/    
Rickar Ojaäär /TBMF       HDC/Pool/Ej vidare    
Rickard Ojaäär /TBMF   HS13/Final/Förlust   HD13/Final/Vinst   MD15/Pool/Ej vidare

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Vällingby

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Henrik Hugosson /Väll   HSC/Kvarts/Förlust   HDC/Kvarts/Förlust    
Robert Siekkinen /Väll   HSC/Final/Vinst   HDC/Final/Förlust    
Mikael Östlund /Väll   HSC/Semi/Förlust   HDC/Final/Förlust    

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Örebro BK

Deltagare/klubb   Singel   Dubbel   Mixed
Cecilia Alexandersson /ÖBK   DS13/Final/Vinst   DD15/Pool/Ej vidare    
Lina Andersson /ÖBK   DS15/Pool/Ej vidare   DD15/Pool/Ej vidare    
Fredrik Andrésen /ÖBK   HS15/Semi/Förlust   HD15/Pool/Ej vidare    
Gustav Axelryd /ÖBK   HSC/8-dels/Förlust   HDC/Kvarts/Förlust    
Dan Carlsson /ÖBK   HSC/Kvarts/Förlust   HDC/Kvarts/Förlust    
Elin Carlsson /ÖBK   DS15/Pool/Ej vidare   DD15/Pool/Ej vidare   MD15/Pool/Ej vidare
Daniel Chronlund /ÖBK   HSC/Final/Förlust   HDC/Pool/Ej vidare    
Emil Chronlund /ÖBK   HS15/Pool/Ej vidare   HD15/Pool/Ej vidare    
Viktor Eidemar /ÖBK            
Niklas Eidvall /ÖBK   HS13/Kvarts/Förlust        
Johan Ekbladh /ÖBK   HS11/Pool/Ej vidare        
Per Engström /ÖBK       HDC/Kvarts/Förlust    
Vidar Ericsson /ÖBK   HS13/Kvarts/Förlust   HD13/Semi/Förlust    
Göran Eriksson /ÖBK       HDC/Kvarts/Förlust    
Oscar Fransson /ÖBK   HS13/Kvarts/Förlust   HD15/Pool/Ej vidare    
Erik Grahn /ÖBK   HS13/Pool/Ej vidare        
Joakim Jansson /ÖBK   HS13/Pool/Ej vidare   HD13/Final/Förlust    
Andréas Langell /ÖBK   HS15/Final/Förlust   HD15/Pool/Ej vidare   MD15/Pool/Ej vidare
Patrik Larsson /ÖBK   HS15/Kvarts/Förlust   HD15/Pool/Ej vidare    
Thomas Larsson /ÖBK   HSC/Pool/Ej vidare   HDC/Kvarts/Förlust    
Christopher Löw /ÖBK   HS13/Kvarts/Förlust   HD13/Semi/Förlust    
Adam Nilsson /ÖBK   HS13/Pool/Ej vidare   HD13/Pool/Ej vidare    
Johan Olowsson /ÖBK   HS17/Pool/Ej vidare        
Magnus Olowsson /ÖBK   HS11/Final/Förlust   HD11/Pool/Ej vidare    
Mikael Olsson /ÖBK            
Johan Onell /ÖBK   HSC/Pool/Ej vidare   HDC/Kvarts/Förlust    
Eddie Persson /ÖBK   HSC/Semi/Förlust   HDC/Pool/Ej vidare    
Jesper Persson /ÖBK   HSC/Pool/Ej vidare   HDC/Pool/Ej vidare    
Mattias Persson /ÖBK   HS15/Semi/Förlust   HD15/Pool/Ej vidare    
Alexander Rabner /ÖBK   HSC/Kvarts/Förlust   HDC/Pool/Ej vidare    
Håkan Röjler /ÖBK   HS13/8-dels/Förlust   HD13/Final/Förlust    
Joakim Strömberg /ÖBK   HS11/Final/Vinst   HD11/Pool/Ej vidare    
Stefan Ståhlbom /ÖBK            
Emil Söljén /ÖBK   HS13/Pool/Ej vidare   HD13/Semi/Förlust    
John Tivenius /ÖBK   HSC/Pool/Ej vidare        

Tillbaka till klubb resultat


Created by TURAS/Web version 1.0

Deltagare resultat

Ahlström, Fredrik Ljungsbro Badminton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS17 Pool C Niklas Jern /KarBMK 15-01 15-01 Vinst
    HS17 Pool C Niklas Sandberg /BMKC 15-06 15-08 Vinst
    HS17 Pool C Gustav Hallberg /Göta 15-03 15-01 Vinst
    HS17 Semi Björn Kloow /Ljung 15-13 15-01 Vinst
    HS17 Final Erik Pettersson /JIF 15-01 15-01 Förlust
  Björn Kloow /Ljung HD17 Pool A Jeaper Kensén /KarBMK
Svante Löthgren /KarBMK
15-01 15-01 Vinst
  Björn Kloow /Ljung HD17 Pool A Niklas Jern /KarBMK
Daniel Jokela /KarBMK
15-01 15-03 Vinst
  Björn Kloow /Ljung HD17 Pool A Niklas Sandberg /BMKC
Marcus Behr /BMKC
15-08 15-04 Vinst
  Björn Kloow /Ljung HD17 Pool A Ludvig Viveland /Göta
Gustav Hallberg /Göta
15-04 15-01 Vinst
Alexandersson, Cecilia Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS13 Pool A Kristina Hellmark /GryBMK 11-02 11-00 Vinst
    DS13 Pool A Nikolina Henriksson /GryBMK 11-01 11-00 Vinst
    DS13 Pool A Viktoria Lundh /GryBMK 11-01 11-00 Vinst
    DS13 Semi Anna Ekström /GryBMK 11-00 11-00 Vinst
    DS13 Final Kristina Hellmark /GryBMK 11-02 11-01 Vinst
  Lina Andersson /ÖBK DD15 Pool A Elin Löfqvist /BMKC
Elin Carlsson /ÖBK
Walk over Förlust
  Lina Andersson /ÖBK DD15 Pool A Olivia Lundgren /BMKC
Lilian Forsgren /JIF
Walk over Förlust
  Lina Andersson /ÖBK DD15 Pool A Jessica Eriksson /Hölivä
Louise Eriksson /Hölivä
Walk over Förlust
Alfredsson, Johan BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool E Christopher Löw /ÖBK 15-08 15-03 Förlust
    HS13 Pool E Adam Jeansson /JIF 15-00 15-01 Förlust
    HS13 Pool E Emil Söljén /ÖBK 15-04 15-09 Förlust
  Björn Grönqvist /BMKC HD13 Pool B Lars Dahlén /JIF
Oskar Eriksson /JIF
15-08 15-06 Vinst
  Björn Grönqvist /BMKC HD13 Pool B Vidar Ericsson /ÖBK
Anton Lundén /GBK
15-12 15-13 Förlust
  Björn Grönqvist /BMKC HD13 Pool B Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
13-15 15-05 15-12 Förlust
Alfredsson, Urban BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Rolf Pettersson /BMKC HDC Pool C Göran Eriksson /ÖBK
Per Engström /ÖBK
15-08 15-10 Förlust
  Rolf Pettersson /BMKC HDC Pool C Henrik Hugosson /Väll
Oskar II Eriksson /JIF
15-04 15-12 Förlust
  Rolf Pettersson /BMKC HDC Pool C Jonas Thevatasson /JIF
Fredrik Hellqvist /JIF
15-09 15-13 Vinst
Andersson, Lina Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS15 Pool B Louise Eriksson /Hölivä Walk over Förlust
    DS15 Pool B Lilian Forsgren /JIF Walk over Förlust
    DS15 Pool B Elin Löfqvist /BMKC Walk over Förlust
  Cecilia Alexandersson /ÖBK DD15 Pool A Elin Löfqvist /BMKC
Elin Carlsson /ÖBK
Walk over Förlust
  Cecilia Alexandersson /ÖBK DD15 Pool A Olivia Lundgren /BMKC
Lilian Forsgren /JIF
Walk over Förlust
  Cecilia Alexandersson /ÖBK DD15 Pool A Jessica Eriksson /Hölivä
Louise Eriksson /Hölivä
Walk over Förlust
Andrésen, Fredrik Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Hugo Pettersson /BMKC HD15 Pool A Mattias Persson /ÖBK
Emil Chronlund /ÖBK
13-15 15-11 15-13 Förlust
  Hugo Pettersson /BMKC HD15 Pool A Karl Berggren /BMKC
Viktor Sundh /BMKC
15-08 15-12 Vinst
  Hugo Pettersson /BMKC HD15 Pool A Oscar Fransson /ÖBK
Patrik Larsson /ÖBK
15-00 15-04 Vinst
  Hugo Pettersson /BMKC HD15 Pool A Erik Larsson /KarBMK
Andréas Langell /ÖBK
15-07 15-01 Vinst
    HS15 Pool B Jonas Wallin /Göta Walk over Vinst
    HS15 Pool B Patrik Larsson /ÖBK 15-07 05-15 15-13 Förlust
    HS15 Pool B Karl Berggren /BMKC 15-00 15-02 Vinst
    HS15 Kvarts Viktor Sundh /BMKC 15-11 15-09 Vinst
    HS15 Semi Hugo Pettersson /BMKC 15-01 15-03 Förlust
Axelryd, Gustav Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool D Robert Siekkinen /Väll 15-10 15-09 Förlust
    HSC Pool D Oskar II Eriksson /JIF 04-15 15-09 15-05 Vinst
    HSC Pool D Henrik Dahlin /Hölivä 05-15 15-09 15-05 Vinst
    HSC 8-dels Daniel Chronlund /ÖBK 15-08 15-07 Förlust
  Johan Onell /ÖBK HDC Pool B Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
15-11 15-12 Förlust
  Johan Onell /ÖBK HDC Pool B Peter Ojaäär /NorBMF
Rickar Ojaäär /TBMF
17-14 10-15 17-14 Vinst
  Johan Onell /ÖBK HDC Pool B Jesper Persson /ÖBK
Alexander Rabner /ÖBK
16-17 15-06 15-09 Vinst
  Johan Onell /ÖBK HDC Kvarts Christoffer Olsson /Hölivä
Henrik Dahlin /Hölivä
15-10 15-07 Förlust
Behr, Marcus BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS17 Pool A Svante Löthgren /KarBMK 16-17 15-04 15-13 Förlust
    HS17 Pool A Erik Pettersson /JIF 15-02 15-01 Förlust
    HS17 Pool A Björn Kloow /Ljung 15-02 15-00 Förlust
  Niklas Sandberg /BMKC HD17 Pool A Niklas Jern /KarBMK
Daniel Jokela /KarBMK
15-04 15-04 Vinst
  Niklas Sandberg /BMKC HD17 Pool A Ludvig Viveland /Göta
Gustav Hallberg /Göta
00-15 15-10 15-08 Vinst
  Niklas Sandberg /BMKC HD17 Pool A Fredrik Ahlström /Ljung
Björn Kloow /Ljung
15-08 15-04 Förlust
  Niklas Sandberg /BMKC HD17 Pool A Jeaper Kensén /KarBMK
Svante Löthgren /KarBMK
11-15 17-14 15-12 Vinst
Berggren, Karl BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Viktor Sundh /BMKC HD15 Pool A Oscar Fransson /ÖBK
Patrik Larsson /ÖBK
15-03 15-07 Vinst
  Viktor Sundh /BMKC HD15 Pool A Fredrik Andrésen /ÖBK
Hugo Pettersson /BMKC
15-08 15-12 Förlust
  Viktor Sundh /BMKC HD15 Pool A Erik Larsson /KarBMK
Andréas Langell /ÖBK
15-12 15-06 Förlust
  Viktor Sundh /BMKC HD15 Pool A Mattias Persson /ÖBK
Emil Chronlund /ÖBK
15-03 15-04 Förlust
    HS15 Pool B Patrik Larsson /ÖBK 15-13 15-03 Förlust
    HS15 Pool B Jonas Wallin /Göta Walk over Vinst
    HS15 Pool B Fredrik Andrésen /ÖBK 15-00 15-02 Förlust
Carlsson, Dan Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool A Jesper Persson /ÖBK 15-09 15-11 Vinst
    HSC Pool A Christoffer Olsson /Hölivä 15-05 15-06 Vinst
    HSC Pool A Stefan Fälth /JIF 15-00 15-00 Vinst
    HSC Kvarts Daniel Chronlund /ÖBK 15-04 15-17 17-15 Förlust
  Thomas Larsson /ÖBK HDC Pool D Christoffer Olsson /Hölivä
Henrik Dahlin /Hölivä
15-09 17-14 Förlust
  Thomas Larsson /ÖBK HDC Pool D Lennart Kloow /Ljung
Sven Kloow /Göta
15-07 15-11 Vinst
  Thomas Larsson /ÖBK HDC Kvarts Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
15-07 15-07 Förlust
Carlsson, Elin Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS15 Pool A Jessica Eriksson /Hölivä 13-12 11-07 Förlust
    DS15 Pool A Olivia Lundgren /BMKC 11-07 13-10 Förlust
  Elin Löfqvist /BMKC DD15 Pool A Lina Andersson /ÖBK
Cecilia Alexandersson /ÖBK
Walk over Vinst
  Elin Löfqvist /BMKC DD15 Pool A Jessica Eriksson /Hölivä
Louise Eriksson /Hölivä
15-12 15-13 Förlust
  Elin Löfqvist /BMKC DD15 Pool A Olivia Lundgren /BMKC
Lilian Forsgren /JIF
15-09 15-12 Förlust
  Andréas Langell /ÖBK MD15 Pool A Hugo Pettersson /BMKC
Elin Löfqvist /BMKC
15-08 15-10 Förlust
  Andréas Langell /ÖBK MD15 Pool A Rickard Ojaäär /TBMF
Olivia Lundgren /BMKC
15-03 15-13 Förlust
Chronlund, Daniel Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool E Johan Onell /ÖBK 15-02 15-06 Vinst
    HSC Pool E Sven Kloow /Göta 15-08 04-15 15-11 Förlust
    HSC 8-dels Gustav Axelryd /ÖBK 15-08 15-07 Vinst
    HSC Kvarts Dan Carlsson /ÖBK 15-04 15-17 17-15 Vinst
    HSC Semi Mikael Östlund /Väll 15-11 15-06 Vinst
    HSC Final Robert Siekkinen /Väll 15-03 07-15 15-11 Förlust
  Eddie Persson /ÖBK HDC Pool A Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
15-01 15-06 Förlust
  Eddie Persson /ÖBK HDC Pool A Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
15-09 15-11 Förlust
Chronlund, Emil Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Mattias Persson /ÖBK HD15 Pool A Fredrik Andrésen /ÖBK
Hugo Pettersson /BMKC
13-15 15-11 15-13 Vinst
  Mattias Persson /ÖBK HD15 Pool A Erik Larsson /KarBMK
Andréas Langell /ÖBK
15-04 15-04 Vinst
  Mattias Persson /ÖBK HD15 Pool A Karl Berggren /BMKC
Viktor Sundh /BMKC
15-03 15-04 Vinst
  Mattias Persson /ÖBK HD15 Pool A Oscar Fransson /ÖBK
Patrik Larsson /ÖBK
15-04 15-01 Vinst
    HS15 Pool A Andréas Langell /ÖBK 15-13 15-07 Förlust
    HS15 Pool A Hugo Pettersson /BMKC 15-06 15-04 Förlust
    HS15 Pool A Jeaper Kensén /KarBMK 11-15 15-13 15-11 Vinst
Dahlén, Lars Järnvägens IF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool D Vidar Ericsson /ÖBK 17-14 15-03 Förlust
    HS13 Pool D Oscar Fransson /ÖBK 15-08 15-03 Förlust
  Oskar Eriksson /JIF HD13 Pool B Johan Alfredsson /BMKC
Björn Grönqvist /BMKC
15-08 15-06 Förlust
  Oskar Eriksson /JIF HD13 Pool B Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
15-10 15-13 Förlust
  Oskar Eriksson /JIF HD13 Pool B Vidar Ericsson /ÖBK
Anton Lundén /GBK
15-02 15-04 Förlust
Dahlin, Henrik Höl i vägga
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool D Oskar II Eriksson /JIF 15-11 15-08 Vinst
    HSC Pool D Robert Siekkinen /Väll 15-04 15-09 Förlust
    HSC Pool D Gustav Axelryd /ÖBK 05-15 15-09 15-05 Förlust
  Christoffer Olsson /Hölivä HDC Pool D Thomas Larsson /ÖBK
Dan Carlsson /ÖBK
15-09 17-14 Vinst
  Christoffer Olsson /Hölivä HDC Pool D Lennart Kloow /Ljung
Sven Kloow /Göta
15-04 15-04 Vinst
  Christoffer Olsson /Hölivä HDC Kvarts Johan Onell /ÖBK
Gustav Axelryd /ÖBK
15-10 15-07 Vinst
  Christoffer Olsson /Hölivä HDC Semi Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
15-11 15-09 Förlust
Eidemar, Viktor Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
Eidvall, Niklas Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool B Viktor Liljeklint /JIF Walk over Vinst
    HS13 Pool B Joakim Jansson /ÖBK 15-08 15-05 Vinst
    HS13 Pool B Björn Grönqvist /BMKC 15-03 15-03 Förlust
    HS13 Kvarts Adam Jeansson /JIF Walkover Förlust
Ekbladh, Johan Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS11 Pool A Daniel Ojaäär /TBMF Walk over Förlust
    HS11 Pool A Joakim Strömberg /ÖBK Walk over Förlust
Ekström, Anna Grythyttans BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS13 Pool B Ronja Lundgren /BMKC 11-05 11-03 Förlust
    DS13 Pool B Cecilia Haraldson /GryBMK 11-00 11-08 Vinst
    DS13 Pool B Sara Larsson /GryBMK 11-03 11-01 Vinst
    DS13 Semi Cecilia Alexandersson /ÖBK 11-00 11-00 Förlust
  Kristina Hellmark /GryBMK DD13 Pool A Cecilia Haraldson /GryBMK
Viktoria Lundh /GryBMK
13-15 15-07 15-12 Vinst
  Kristina Hellmark /GryBMK DD13 Pool A Sara Larsson /GryBMK
Nikolina Henriksson /GryBMK
15-00 15-02 Vinst
Engström, Per Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Göran Eriksson /ÖBK HDC Pool C Urban Alfredsson /BMKC
Rolf Pettersson /BMKC
15-08 15-10 Vinst
  Göran Eriksson /ÖBK HDC Pool C Jonas Thevatasson /JIF
Fredrik Hellqvist /JIF
15-08 15-08 Vinst
  Göran Eriksson /ÖBK HDC Pool C Henrik Hugosson /Väll
Oskar II Eriksson /JIF
15-03 17-14 Förlust
  Göran Eriksson /ÖBK HDC Kvarts Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
15-03 15-08 Förlust
Ericsson, Vidar Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool D Oscar Fransson /ÖBK 15-00 15-03 Förlust
    HS13 Pool D Lars Dahlén /JIF 17-14 15-03 Vinst
    HS13 Kvarts Rickard Ojaäär /TBMF 15-01 15-02 Förlust
  Anton Lundén /GBK HD13 Pool B Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
15-08 13-15 15-13 Förlust
  Anton Lundén /GBK HD13 Pool B Johan Alfredsson /BMKC
Björn Grönqvist /BMKC
15-12 15-13 Vinst
  Anton Lundén /GBK HD13 Pool B Lars Dahlén /JIF
Oskar Eriksson /JIF
15-02 15-04 Vinst
  Anton Lundén /GBK HD13 Semi Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
15-03 15-03 Förlust
Eriksson, Filip Höl i vägga
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS11 Pool B Magnus Olowsson /ÖBK 15-08 15-02 Förlust
    HS11 Pool B Axel Jeansson /JIF 12-15 15-11 15-08 Förlust
Eriksson, Göran Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Per Engström /ÖBK HDC Pool C Urban Alfredsson /BMKC
Rolf Pettersson /BMKC
15-08 15-10 Vinst
  Per Engström /ÖBK HDC Pool C Jonas Thevatasson /JIF
Fredrik Hellqvist /JIF
15-08 15-08 Vinst
  Per Engström /ÖBK HDC Pool C Henrik Hugosson /Väll
Oskar II Eriksson /JIF
15-03 17-14 Förlust
  Per Engström /ÖBK HDC Kvarts Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
15-03 15-08 Förlust
Eriksson, Jessica Höl i vägga
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS15 Pool A Olivia Lundgren /BMKC 11-06 07-11 11-06 Förlust
    DS15 Pool A Elin Carlsson /ÖBK 13-12 11-07 Vinst
    DS15 Semi Louise Eriksson /Hölivä 11-08 11-03 Förlust
  Louise Eriksson /Hölivä DD15 Pool A Olivia Lundgren /BMKC
Lilian Forsgren /JIF
15-13 16-17 15-10 Vinst
  Louise Eriksson /Hölivä DD15 Pool A Elin Löfqvist /BMKC
Elin Carlsson /ÖBK
15-12 15-13 Vinst
  Louise Eriksson /Hölivä DD15 Pool A Lina Andersson /ÖBK
Cecilia Alexandersson /ÖBK
Walk over Vinst
Eriksson, Louise Höl i vägga
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS15 Pool B Lina Andersson /ÖBK Walk over Vinst
    DS15 Pool B Elin Löfqvist /BMKC 11-04 11-00 Vinst
    DS15 Pool B Lilian Forsgren /JIF 11-05 11-05 Vinst
    DS15 Semi Jessica Eriksson /Hölivä 11-08 11-03 Vinst
    DS15 Final Lilian Forsgren /JIF 11-03 11-05 Vinst
  Jessica Eriksson /Hölivä DD15 Pool A Olivia Lundgren /BMKC
Lilian Forsgren /JIF
15-13 16-17 15-10 Vinst
  Jessica Eriksson /Hölivä DD15 Pool A Elin Löfqvist /BMKC
Elin Carlsson /ÖBK
15-12 15-13 Vinst
  Jessica Eriksson /Hölivä DD15 Pool A Lina Andersson /ÖBK
Cecilia Alexandersson /ÖBK
Walk over Vinst
  Adam Jeansson /JIF MD13 Pool A Björn Grönqvist /BMKC
Ronja Lundgren /BMKC
15-02 15-04 Vinst
Eriksson, Oskar Järnvägens IF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool A Rasmus Schölin /BMKC 15-11 15-13 Vinst
    HS13 Pool A Rickard Ojaäär /TBMF 15-01 15-02 Förlust
    HS13 Pool A Håkan Röjler /ÖBK 15-03 15-04 Förlust
  Lars Dahlén /JIF HD13 Pool B Johan Alfredsson /BMKC
Björn Grönqvist /BMKC
15-08 15-06 Förlust
  Lars Dahlén /JIF HD13 Pool B Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
15-10 15-13 Förlust
  Lars Dahlén /JIF HD13 Pool B Vidar Ericsson /ÖBK
Anton Lundén /GBK
15-02 15-04 Förlust
Eriksson, Oskar II Järnvägens IF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool D Henrik Dahlin /Hölivä 15-11 15-08 Förlust
    HSC Pool D Gustav Axelryd /ÖBK 04-15 15-09 15-05 Förlust
    HSC Pool D Robert Siekkinen /Väll 15-10 15-02 Förlust
  Henrik Hugosson /Väll HDC Pool C Jonas Thevatasson /JIF
Fredrik Hellqvist /JIF
15-08 10-15 15-12 Vinst
  Henrik Hugosson /Väll HDC Pool C Urban Alfredsson /BMKC
Rolf Pettersson /BMKC
15-04 15-12 Vinst
  Henrik Hugosson /Väll HDC Pool C Göran Eriksson /ÖBK
Per Engström /ÖBK
15-03 17-14 Vinst
  Henrik Hugosson /Väll HDC Kvarts Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
15-03 15-07 Förlust
Forsgren, Lilian Järnvägens IF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS15 Pool B Elin Löfqvist /BMKC 11-04 11-05 Vinst
    DS15 Pool B Lina Andersson /ÖBK Walk over Vinst
    DS15 Pool B Louise Eriksson /Hölivä 11-05 11-05 Förlust
    DS15 Semi Olivia Lundgren /BMKC 11-06 11-04 Vinst
    DS15 Final Louise Eriksson /Hölivä 11-03 11-05 Förlust
  Olivia Lundgren /BMKC DD15 Pool A Jessica Eriksson /Hölivä
Louise Eriksson /Hölivä
15-13 16-17 15-10 Förlust
  Olivia Lundgren /BMKC DD15 Pool A Lina Andersson /ÖBK
Cecilia Alexandersson /ÖBK
Walk over Vinst
  Olivia Lundgren /BMKC DD15 Pool A Elin Löfqvist /BMKC
Elin Carlsson /ÖBK
15-09 15-12 Vinst
Fransson, Oscar Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Patrik Larsson /ÖBK HD15 Pool A Karl Berggren /BMKC
Viktor Sundh /BMKC
15-03 15-07 Förlust
  Patrik Larsson /ÖBK HD15 Pool A Fredrik Andrésen /ÖBK
Hugo Pettersson /BMKC
15-00 15-04 Förlust
  Patrik Larsson /ÖBK HD15 Pool A Erik Larsson /KarBMK
Andréas Langell /ÖBK
08-15 15-12 15-12 Förlust
  Patrik Larsson /ÖBK HD15 Pool A Mattias Persson /ÖBK
Emil Chronlund /ÖBK
15-04 15-01 Förlust
    HS13 Pool D Vidar Ericsson /ÖBK 15-00 15-03 Vinst
    HS13 Pool D Lars Dahlén /JIF 15-08 15-03 Vinst
    HS13 Kvarts Anton Lundén /GBK 15-11 15-11 Förlust
Fälth, Stefan Järnvägens IF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool A Christoffer Olsson /Hölivä 15-01 15-03 Vinst
    HSC Pool A Jesper Persson /ÖBK 15-09 15-03 Vinst
    HSC Pool A Dan Carlsson /ÖBK 15-00 15-00 Förlust
    HSC 8-dels Alexander Rabner /ÖBK Walkover Förlust
  Erik Pettersson /JIF HDC Pool A Eddie Persson /ÖBK
Daniel Chronlund /ÖBK
15-01 15-06 Vinst
  Erik Pettersson /JIF HDC Pool A Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
15-12 15-13 Vinst
  Erik Pettersson /JIF HDC Kvarts Thomas Larsson /ÖBK
Dan Carlsson /ÖBK
15-07 15-07 Vinst
  Erik Pettersson /JIF HDC Semi Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
15-02 15-04 Vinst
  Erik Pettersson /JIF HDC Final Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
15-02 15-03 Vinst
Grahn, Erik Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool C Anton Lundén /GBK Walk over Förlust
    HS13 Pool C Marcus Ulvbacke /BMKC Walk over Förlust
    HS13 Pool C Adam Nilsson /ÖBK Walk over Förlust
Grönqvist, Björn BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool B Joakim Jansson /ÖBK 15-04 15-08 Vinst
    HS13 Pool B Viktor Liljeklint /JIF Walk over Vinst
    HS13 Pool B Niklas Eidvall /ÖBK 15-03 15-03 Vinst
    HS13 Kvarts Christopher Löw /ÖBK 15-02 15-03 Vinst
    HS13 Semi Rickard Ojaäär /TBMF 15-06 15-03 Förlust
  Johan Alfredsson /BMKC HD13 Pool B Lars Dahlén /JIF
Oskar Eriksson /JIF
15-08 15-06 Vinst
  Johan Alfredsson /BMKC HD13 Pool B Vidar Ericsson /ÖBK
Anton Lundén /GBK
15-12 15-13 Förlust
  Johan Alfredsson /BMKC HD13 Pool B Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
13-15 15-05 15-12 Förlust
  Ronja Lundgren /BMKC MD13 Pool A Adam Jeansson /JIF
Louise Eriksson /Hölivä
15-02 15-04 Förlust
  Ronja Lundgren /BMKC MD13 Pool A  
 
Ej spelad
Hallberg, Gustav BMK Göta
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS17 Pool C Niklas Sandberg /BMKC 15-00 15-12 Förlust
    HS17 Pool C Niklas Jern /KarBMK 10-15 15-13 15-13 Vinst
    HS17 Pool C Fredrik Ahlström /Ljung 15-03 15-01 Förlust
  Ludvig Viveland /Göta HD17 Pool A Jeaper Kensén /KarBMK
Svante Löthgren /KarBMK
15-09 15-07 Förlust
  Ludvig Viveland /Göta HD17 Pool A Niklas Jern /KarBMK
Daniel Jokela /KarBMK
15-02 15-01 Vinst
  Ludvig Viveland /Göta HD17 Pool A Niklas Sandberg /BMKC
Marcus Behr /BMKC
00-15 15-10 15-08 Förlust
  Ludvig Viveland /Göta HD17 Pool A Fredrik Ahlström /Ljung
Björn Kloow /Ljung
15-04 15-01 Förlust
Haraldson, Cecilia Grythyttans BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS13 Pool B Sara Larsson /GryBMK 11-05 11-06 Vinst
    DS13 Pool B Anna Ekström /GryBMK 11-00 11-08 Förlust
    DS13 Pool B Ronja Lundgren /BMKC 11-05 11-03 Förlust
  Viktoria Lundh /GryBMK DD13 Pool A Anna Ekström /GryBMK
Kristina Hellmark /GryBMK
13-15 15-07 15-12 Förlust
  Viktoria Lundh /GryBMK DD13 Pool A Sara Larsson /GryBMK
Nikolina Henriksson /GryBMK
15-04 15-10 Vinst
Hellmark, Kristina Grythyttans BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS13 Pool A Cecilia Alexandersson /ÖBK 11-02 11-00 Förlust
    DS13 Pool A Viktoria Lundh /GryBMK 11-04 11-06 Vinst
    DS13 Pool A Nikolina Henriksson /GryBMK 11-00 11-05 Vinst
    DS13 Semi Ronja Lundgren /BMKC 11-08 11-04 Vinst
    DS13 Final Cecilia Alexandersson /ÖBK 11-02 11-01 Förlust
  Anna Ekström /GryBMK DD13 Pool A Cecilia Haraldson /GryBMK
Viktoria Lundh /GryBMK
13-15 15-07 15-12 Vinst
  Anna Ekström /GryBMK DD13 Pool A Sara Larsson /GryBMK
Nikolina Henriksson /GryBMK
15-00 15-02 Vinst
Hellqvist, Fredrik Järnvägens IF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool B Gustav Hult /Hölivä 15-04 15-08 Förlust
    HSC Pool B Mikael Östlund /Väll 15-03 15-02 Förlust
  Jonas Thevatasson /JIF HDC Pool C Henrik Hugosson /Väll
Oskar II Eriksson /JIF
15-08 10-15 15-12 Förlust
  Jonas Thevatasson /JIF HDC Pool C Göran Eriksson /ÖBK
Per Engström /ÖBK
15-08 15-08 Förlust
  Jonas Thevatasson /JIF HDC Pool C Urban Alfredsson /BMKC
Rolf Pettersson /BMKC
15-09 15-13 Förlust
Henriksson, Nikolina Grythyttans BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS13 Pool A Viktoria Lundh /GryBMK 11-02 11-03 Förlust
    DS13 Pool A Cecilia Alexandersson /ÖBK 11-01 11-00 Förlust
    DS13 Pool A Kristina Hellmark /GryBMK 11-00 11-05 Förlust
  Sara Larsson /GryBMK DD13 Pool A Cecilia Haraldson /GryBMK
Viktoria Lundh /GryBMK
15-04 15-10 Förlust
  Sara Larsson /GryBMK DD13 Pool A Anna Ekström /GryBMK
Kristina Hellmark /GryBMK
15-00 15-02 Förlust
Holmberg, Johanna Karlskoga BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS19 Pool A Jennie Sparén /Julita 11-08 11-02 Vinst
    DS19 Pool A Madeleine Huhtala /KarBMK Walk over Vinst
    DS19 Pool A Emma Nordqvist /KarBMK 11-09 07-11 11-06 Förlust
  Jennie Sparén /Julita DD19 Pool A Lina Westin /KarBMK
Emma Nordqvist /KarBMK
15-09 15-04 Förlust
  Madeleine Huhtala /KarBMK DD19 Pool A  
 
Ej spelad
Hugosson, Henrik Vällingby
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool F Eddie Persson /ÖBK 15-10 15-04 Förlust
    HSC Pool F John Tivenius /ÖBK 15-08 15-06 Vinst
    HSC Pool F Jonas Thevatasson /JIF 15-07 15-08 Vinst
    HSC 8-dels Peter Ojaäär /NorBMF 15-09 15-05 Vinst
    HSC Kvarts Mikael Östlund /Väll 15-08 15-10 Förlust
  Oskar II Eriksson /JIF HDC Pool C Jonas Thevatasson /JIF
Fredrik Hellqvist /JIF
15-08 10-15 15-12 Vinst
  Oskar II Eriksson /JIF HDC Pool C Urban Alfredsson /BMKC
Rolf Pettersson /BMKC
15-04 15-12 Vinst
  Oskar II Eriksson /JIF HDC Pool C Göran Eriksson /ÖBK
Per Engström /ÖBK
15-03 17-14 Vinst
  Oskar II Eriksson /JIF HDC Kvarts Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
15-03 15-07 Förlust
Huhtala, Madeleine Karlskoga BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS19 Pool A Emma Nordqvist /KarBMK Walk over Förlust
    DS19 Pool A Johanna Holmberg /KarBMK Walk over Förlust
    DS19 Pool A Jennie Sparén /Julita Walk over Förlust
  Johanna Holmberg /KarBMK DD19 Pool A  
 
Ej spelad
Hult, Gustav Höl i vägga
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool B Fredrik Hellqvist /JIF 15-04 15-08 Vinst
    HSC Pool B Mikael Östlund /Väll 17-15 15-02 Förlust
    HSC 8-dels Robert Siekkinen /Väll 15-02 15-04 Förlust
  Marcus Palm /Hölivä HDC Pool B Johan Onell /ÖBK
Gustav Axelryd /ÖBK
15-11 15-12 Vinst
  Marcus Palm /Hölivä HDC Pool B Jesper Persson /ÖBK
Alexander Rabner /ÖBK
15-10 15-03 Vinst
  Marcus Palm /Hölivä HDC Pool B Peter Ojaäär /NorBMF
Rickar Ojaäär /TBMF
15-06 15-06 Vinst
  Marcus Palm /Hölivä HDC Kvarts Göran Eriksson /ÖBK
Per Engström /ÖBK
15-03 15-08 Vinst
  Marcus Palm /Hölivä HDC Semi Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
15-02 15-04 Förlust
Jansson, Joakim Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool B Björn Grönqvist /BMKC 15-04 15-08 Förlust
    HS13 Pool B Niklas Eidvall /ÖBK 15-08 15-05 Förlust
    HS13 Pool B Viktor Liljeklint /JIF Walk over Vinst
  Håkan Röjler /ÖBK HD13 Pool B Vidar Ericsson /ÖBK
Anton Lundén /GBK
15-08 13-15 15-13 Vinst
  Håkan Röjler /ÖBK HD13 Pool B Lars Dahlén /JIF
Oskar Eriksson /JIF
15-10 15-13 Vinst
  Håkan Röjler /ÖBK HD13 Pool B Johan Alfredsson /BMKC
Björn Grönqvist /BMKC
13-15 15-05 15-12 Vinst
  Håkan Röjler /ÖBK HD13 Semi Christopher Löw /ÖBK
Emil Söljén /ÖBK
15-05 15-02 Vinst
  Håkan Röjler /ÖBK HD13 Final Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
15-02 15-02 Förlust
Jeansson, Adam Järnvägens IF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool E Emil Söljén /ÖBK 15-02 15-01 Vinst
    HS13 Pool E Johan Alfredsson /BMKC 15-00 15-01 Vinst
    HS13 Pool E Christopher Löw /ÖBK 15-00 15-00 Vinst
    HS13 Kvarts Niklas Eidvall /ÖBK Walkover Vinst
    HS13 Semi Anton Lundén /GBK 15-02 15-02 Vinst
    HS13 Final Rickard Ojaäär /TBMF 15-11 17-16 Vinst
  Rickard Ojaäär /TBMF HD13 Pool A Christopher Löw /ÖBK
Emil Söljén /ÖBK
15-00 15-01 Vinst
  Rickard Ojaäär /TBMF HD13 Pool A Marcus Ulvbacke /BMKC
Adam Nilsson /ÖBK
15-00 15-00 Vinst
  Rickard Ojaäär /TBMF HD13 Semi Vidar Ericsson /ÖBK
Anton Lundén /GBK
15-03 15-03 Vinst
  Rickard Ojaäär /TBMF HD13 Final Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
15-02 15-02 Vinst
  Louise Eriksson /Hölivä MD13 Pool A Björn Grönqvist /BMKC
Ronja Lundgren /BMKC
15-02 15-04 Vinst
Jeansson, Axel Järnvägens IF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS11 Pool B Filip Eriksson /Hölivä 12-15 15-11 15-08 Vinst
    HS11 Pool B Magnus Olowsson /ÖBK 15-06 15-06 Förlust
    HS11 Semi Joakim Strömberg /ÖBK Uppgivet Förlust
  Daniel Ojaäär /TBMF HD11 Pool A Magnus Olowsson /ÖBK
Joakim Strömberg /ÖBK
12-15 15-02 15-10 Förlust
  Daniel Ojaäär /TBMF HD11 Pool A  
 
Ej spelad
Jern, Niklas Karlskoga BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS17 Pool C Fredrik Ahlström /Ljung 15-01 15-01 Förlust
    HS17 Pool C Gustav Hallberg /Göta 10-15 15-13 15-13 Förlust
    HS17 Pool C Niklas Sandberg /BMKC 15-13 15-07 Förlust
  Daniel Jokela /KarBMK HD17 Pool A Niklas Sandberg /BMKC
Marcus Behr /BMKC
15-04 15-04 Förlust
  Daniel Jokela /KarBMK HD17 Pool A Ludvig Viveland /Göta
Gustav Hallberg /Göta
15-02 15-01 Förlust
  Daniel Jokela /KarBMK HD17 Pool A Fredrik Ahlström /Ljung
Björn Kloow /Ljung
15-01 15-03 Förlust
  Daniel Jokela /KarBMK HD17 Pool A Jeaper Kensén /KarBMK
Svante Löthgren /KarBMK
15-01 15-03 Förlust
Jokela, Daniel Karlskoga BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS17 Pool B Ludvig Viveland /Göta 15-04 15-02 Förlust
    HS17 Pool B Erik Karlsson /KarBMK 15-01 15-08 Förlust
    HS17 Pool B Johan Olowsson /ÖBK Walk over Vinst
  Niklas Jern /KarBMK HD17 Pool A Niklas Sandberg /BMKC
Marcus Behr /BMKC
15-04 15-04 Förlust
  Niklas Jern /KarBMK HD17 Pool A Ludvig Viveland /Göta
Gustav Hallberg /Göta
15-02 15-01 Förlust
  Niklas Jern /KarBMK HD17 Pool A Fredrik Ahlström /Ljung
Björn Kloow /Ljung
15-01 15-03 Förlust
  Niklas Jern /KarBMK HD17 Pool A Jeaper Kensén /KarBMK
Svante Löthgren /KarBMK
15-01 15-03 Förlust
Karlsson, Erik Karlskoga BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS17 Pool B Johan Olowsson /ÖBK Walk over Vinst
    HS17 Pool B Daniel Jokela /KarBMK 15-01 15-08 Vinst
    HS17 Pool B Ludvig Viveland /Göta 12-15 15-12 15-10 Förlust
    HS17 Kvarts Niklas Sandberg /BMKC 15-08 17-14 Förlust
Kensén, Jeaper Karlskoga BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Svante Löthgren /KarBMK HD17 Pool A Ludvig Viveland /Göta
Gustav Hallberg /Göta
15-09 15-07 Vinst
  Svante Löthgren /KarBMK HD17 Pool A Fredrik Ahlström /Ljung
Björn Kloow /Ljung
15-01 15-01 Förlust
  Svante Löthgren /KarBMK HD17 Pool A Niklas Jern /KarBMK
Daniel Jokela /KarBMK
15-01 15-03 Vinst
  Svante Löthgren /KarBMK HD17 Pool A Niklas Sandberg /BMKC
Marcus Behr /BMKC
11-15 17-14 15-12 Förlust
    HS15 Pool A Hugo Pettersson /BMKC 15-06 15-05 Förlust
    HS15 Pool A Andréas Langell /ÖBK 15-10 15-09 Förlust
    HS15 Pool A Emil Chronlund /ÖBK 11-15 15-13 15-11 Förlust
Kloow, Björn Ljungsbro Badminton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS17 Pool A Erik Pettersson /JIF 15-04 15-02 Förlust
    HS17 Pool A Svante Löthgren /KarBMK 15-06 15-08 Vinst
    HS17 Pool A Marcus Behr /BMKC 15-02 15-00 Vinst
    HS17 Kvarts Ludvig Viveland /Göta 15-08 15-03 Vinst
    HS17 Semi Fredrik Ahlström /Ljung 15-13 15-01 Förlust
  Fredrik Ahlström /Ljung HD17 Pool A Jeaper Kensén /KarBMK
Svante Löthgren /KarBMK
15-01 15-01 Vinst
  Fredrik Ahlström /Ljung HD17 Pool A Niklas Jern /KarBMK
Daniel Jokela /KarBMK
15-01 15-03 Vinst
  Fredrik Ahlström /Ljung HD17 Pool A Niklas Sandberg /BMKC
Marcus Behr /BMKC
15-08 15-04 Vinst
  Fredrik Ahlström /Ljung HD17 Pool A Ludvig Viveland /Göta
Gustav Hallberg /Göta
15-04 15-01 Vinst
Kloow, Lennart Ljungsbro Badminton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Sven Kloow /Göta HDC Pool D Christoffer Olsson /Hölivä
Henrik Dahlin /Hölivä
15-04 15-04 Förlust
  Sven Kloow /Göta HDC Pool D Thomas Larsson /ÖBK
Dan Carlsson /ÖBK
15-07 15-11 Förlust
Kloow, Sven BMK Göta
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool E Johan Onell /ÖBK 15-05 15-09 Vinst
    HSC Pool E Daniel Chronlund /ÖBK 15-08 04-15 15-11 Vinst
    HSC Kvarts Robert Siekkinen /Väll 15-04 15-01 Förlust
  Lennart Kloow /Ljung HDC Pool D Christoffer Olsson /Hölivä
Henrik Dahlin /Hölivä
15-04 15-04 Förlust
  Lennart Kloow /Ljung HDC Pool D Thomas Larsson /ÖBK
Dan Carlsson /ÖBK
15-07 15-11 Förlust
Langell, Andréas Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Erik Larsson /KarBMK HD15 Pool A Mattias Persson /ÖBK
Emil Chronlund /ÖBK
15-04 15-04 Förlust
  Erik Larsson /KarBMK HD15 Pool A Karl Berggren /BMKC
Viktor Sundh /BMKC
15-12 15-06 Vinst
  Erik Larsson /KarBMK HD15 Pool A Oscar Fransson /ÖBK
Patrik Larsson /ÖBK
08-15 15-12 15-12 Vinst
  Erik Larsson /KarBMK HD15 Pool A Fredrik Andrésen /ÖBK
Hugo Pettersson /BMKC
15-07 15-01 Förlust
    HS15 Pool A Emil Chronlund /ÖBK 15-13 15-07 Vinst
    HS15 Pool A Jeaper Kensén /KarBMK 15-10 15-09 Vinst
    HS15 Pool A Hugo Pettersson /BMKC 15-05 15-01 Förlust
    HS15 Kvarts Patrik Larsson /ÖBK 15-04 15-04 Vinst
    HS15 Semi Mattias Persson /ÖBK 15-10 15-12 Vinst
    HS15 Final Hugo Pettersson /BMKC 15-03 15-02 Förlust
  Elin Carlsson /ÖBK MD15 Pool A Hugo Pettersson /BMKC
Elin Löfqvist /BMKC
15-08 15-10 Förlust
  Elin Carlsson /ÖBK MD15 Pool A Rickard Ojaäär /TBMF
Olivia Lundgren /BMKC
15-03 15-13 Förlust
Larsson, Erik Karlskoga BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Andréas Langell /ÖBK HD15 Pool A Mattias Persson /ÖBK
Emil Chronlund /ÖBK
15-04 15-04 Förlust
  Andréas Langell /ÖBK HD15 Pool A Karl Berggren /BMKC
Viktor Sundh /BMKC
15-12 15-06 Vinst
  Andréas Langell /ÖBK HD15 Pool A Oscar Fransson /ÖBK
Patrik Larsson /ÖBK
08-15 15-12 15-12 Vinst
  Andréas Langell /ÖBK HD15 Pool A Fredrik Andrésen /ÖBK
Hugo Pettersson /BMKC
15-07 15-01 Förlust
    HS15 Pool C Viktor Sundh /BMKC 15-06 15-00 Förlust
    HS15 Pool C Mattias Persson /ÖBK 15-00 15-04 Förlust
Larsson, Patrik Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Oscar Fransson /ÖBK HD15 Pool A Karl Berggren /BMKC
Viktor Sundh /BMKC
15-03 15-07 Förlust
  Oscar Fransson /ÖBK HD15 Pool A Fredrik Andrésen /ÖBK
Hugo Pettersson /BMKC
15-00 15-04 Förlust
  Oscar Fransson /ÖBK HD15 Pool A Erik Larsson /KarBMK
Andréas Langell /ÖBK
08-15 15-12 15-12 Förlust
  Oscar Fransson /ÖBK HD15 Pool A Mattias Persson /ÖBK
Emil Chronlund /ÖBK
15-04 15-01 Förlust
    HS15 Pool B Karl Berggren /BMKC 15-13 15-03 Vinst
    HS15 Pool B Fredrik Andrésen /ÖBK 15-07 05-15 15-13 Vinst
    HS15 Pool B Jonas Wallin /Göta Walk over Vinst
    HS15 Kvarts Andréas Langell /ÖBK 15-04 15-04 Förlust
Larsson, Sara Grythyttans BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS13 Pool B Cecilia Haraldson /GryBMK 11-05 11-06 Förlust
    DS13 Pool B Ronja Lundgren /BMKC 11-01 11-04 Förlust
    DS13 Pool B Anna Ekström /GryBMK 11-03 11-01 Förlust
  Nikolina Henriksson /GryBMK DD13 Pool A Cecilia Haraldson /GryBMK
Viktoria Lundh /GryBMK
15-04 15-10 Förlust
  Nikolina Henriksson /GryBMK DD13 Pool A Anna Ekström /GryBMK
Kristina Hellmark /GryBMK
15-00 15-02 Förlust
Larsson, Thomas Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool C Alexander Rabner /ÖBK Walk over Förlust
    HSC Pool C Peter Ojaäär /NorBMF Walk over Förlust
  Dan Carlsson /ÖBK HDC Pool D Christoffer Olsson /Hölivä
Henrik Dahlin /Hölivä
15-09 17-14 Förlust
  Dan Carlsson /ÖBK HDC Pool D Lennart Kloow /Ljung
Sven Kloow /Göta
15-07 15-11 Vinst
  Dan Carlsson /ÖBK HDC Kvarts Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
15-07 15-07 Förlust
Liljeklint, Viktor Järnvägens IF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool B Niklas Eidvall /ÖBK Walk over Förlust
    HS13 Pool B Björn Grönqvist /BMKC Walk over Förlust
    HS13 Pool B Joakim Jansson /ÖBK Walk over Förlust
Lundén, Anton Göteborgs Badmintonklubb
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool C Erik Grahn /ÖBK Walk over Vinst
    HS13 Pool C Adam Nilsson /ÖBK 15-03 15-00 Vinst
    HS13 Pool C Marcus Ulvbacke /BMKC 15-00 15-06 Vinst
    HS13 8-dels Håkan Röjler /ÖBK 15-08 15-05 Vinst
    HS13 Kvarts Oscar Fransson /ÖBK 15-11 15-11 Vinst
    HS13 Semi Adam Jeansson /JIF 15-02 15-02 Förlust
  Vidar Ericsson /ÖBK HD13 Pool B Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
15-08 13-15 15-13 Förlust
  Vidar Ericsson /ÖBK HD13 Pool B Johan Alfredsson /BMKC
Björn Grönqvist /BMKC
15-12 15-13 Vinst
  Vidar Ericsson /ÖBK HD13 Pool B Lars Dahlén /JIF
Oskar Eriksson /JIF
15-02 15-04 Vinst
  Vidar Ericsson /ÖBK HD13 Semi Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
15-03 15-03 Förlust
Lundgren, Olivia BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS15 Pool A Jessica Eriksson /Hölivä 11-06 07-11 11-06 Vinst
    DS15 Pool A Elin Carlsson /ÖBK 11-07 13-10 Vinst
    DS15 Semi Lilian Forsgren /JIF 11-06 11-04 Förlust
  Lilian Forsgren /JIF DD15 Pool A Jessica Eriksson /Hölivä
Louise Eriksson /Hölivä
15-13 16-17 15-10 Förlust
  Lilian Forsgren /JIF DD15 Pool A Lina Andersson /ÖBK
Cecilia Alexandersson /ÖBK
Walk over Vinst
  Lilian Forsgren /JIF DD15 Pool A Elin Löfqvist /BMKC
Elin Carlsson /ÖBK
15-09 15-12 Vinst
  Rickard Ojaäär /TBMF MD15 Pool A Andréas Langell /ÖBK
Elin Carlsson /ÖBK
15-03 15-13 Vinst
Lundgren, Ronja BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS13 Pool B Anna Ekström /GryBMK 11-05 11-03 Vinst
    DS13 Pool B Sara Larsson /GryBMK 11-01 11-04 Vinst
    DS13 Pool B Cecilia Haraldson /GryBMK 11-05 11-03 Vinst
    DS13 Semi Kristina Hellmark /GryBMK 11-08 11-04 Förlust
  Björn Grönqvist /BMKC MD13 Pool A Adam Jeansson /JIF
Louise Eriksson /Hölivä
15-02 15-04 Förlust
  Björn Grönqvist /BMKC MD13 Pool A  
 
Ej spelad
Lundh, Viktoria Grythyttans BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS13 Pool A Nikolina Henriksson /GryBMK 11-02 11-03 Vinst
    DS13 Pool A Kristina Hellmark /GryBMK 11-04 11-06 Förlust
    DS13 Pool A Cecilia Alexandersson /ÖBK 11-01 11-00 Förlust
  Cecilia Haraldson /GryBMK DD13 Pool A Anna Ekström /GryBMK
Kristina Hellmark /GryBMK
13-15 15-07 15-12 Förlust
  Cecilia Haraldson /GryBMK DD13 Pool A Sara Larsson /GryBMK
Nikolina Henriksson /GryBMK
15-04 15-10 Vinst
Löfqvist, Elin BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS15 Pool B Lilian Forsgren /JIF 11-04 11-05 Förlust
    DS15 Pool B Louise Eriksson /Hölivä 11-04 11-00 Förlust
    DS15 Pool B Lina Andersson /ÖBK Walk over Vinst
  Elin Carlsson /ÖBK DD15 Pool A Lina Andersson /ÖBK
Cecilia Alexandersson /ÖBK
Walk over Vinst
  Elin Carlsson /ÖBK DD15 Pool A Jessica Eriksson /Hölivä
Louise Eriksson /Hölivä
15-12 15-13 Förlust
  Elin Carlsson /ÖBK DD15 Pool A Olivia Lundgren /BMKC
Lilian Forsgren /JIF
15-09 15-12 Förlust
  Hugo Pettersson /BMKC MD15 Pool A Andréas Langell /ÖBK
Elin Carlsson /ÖBK
15-08 15-10 Vinst
Löthgren, Svante Karlskoga BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS17 Pool A Marcus Behr /BMKC 16-17 15-04 15-13 Vinst
    HS17 Pool A Björn Kloow /Ljung 15-06 15-08 Förlust
    HS17 Pool A Erik Pettersson /JIF 15-02 15-00 Förlust
  Jeaper Kensén /KarBMK HD17 Pool A Ludvig Viveland /Göta
Gustav Hallberg /Göta
15-09 15-07 Vinst
  Jeaper Kensén /KarBMK HD17 Pool A Fredrik Ahlström /Ljung
Björn Kloow /Ljung
15-01 15-01 Förlust
  Jeaper Kensén /KarBMK HD17 Pool A Niklas Jern /KarBMK
Daniel Jokela /KarBMK
15-01 15-03 Vinst
  Jeaper Kensén /KarBMK HD17 Pool A Niklas Sandberg /BMKC
Marcus Behr /BMKC
11-15 17-14 15-12 Förlust
Löw, Christopher Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool E Johan Alfredsson /BMKC 15-08 15-03 Vinst
    HS13 Pool E Emil Söljén /ÖBK 15-13 15-02 Vinst
    HS13 Pool E Adam Jeansson /JIF 15-00 15-00 Förlust
    HS13 8-dels Marcus Ulvbacke /BMKC 15-07 15-04 Vinst
    HS13 Kvarts Björn Grönqvist /BMKC 15-02 15-03 Förlust
  Emil Söljén /ÖBK HD13 Pool A Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
15-00 15-01 Förlust
  Emil Söljén /ÖBK HD13 Pool A Marcus Ulvbacke /BMKC
Adam Nilsson /ÖBK
15-08 17-14 Vinst
  Emil Söljén /ÖBK HD13 Semi Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
15-05 15-02 Förlust
Nilsson, Adam Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool C Marcus Ulvbacke /BMKC 17-14 15-07 Förlust
    HS13 Pool C Anton Lundén /GBK 15-03 15-00 Förlust
    HS13 Pool C Erik Grahn /ÖBK Walk over Vinst
  Marcus Ulvbacke /BMKC HD13 Pool A Christopher Löw /ÖBK
Emil Söljén /ÖBK
15-08 17-14 Förlust
  Marcus Ulvbacke /BMKC HD13 Pool A Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
15-00 15-00 Förlust
Nordqvist, Emma Karlskoga BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS19 Pool A Madeleine Huhtala /KarBMK Walk over Vinst
    DS19 Pool A Jennie Sparén /Julita 13-10 09-11 11-08 Vinst
    DS19 Pool A Johanna Holmberg /KarBMK 11-09 07-11 11-06 Vinst
  Lina Westin /KarBMK DD19 Pool A Jennie Sparén /Julita
Johanna Holmberg /KarBMK
15-09 15-04 Vinst
Ojaäär, Daniel Täby BMF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS11 Pool A Johan Ekbladh /ÖBK Walk over Vinst
    HS11 Pool A Joakim Strömberg /ÖBK 13-15 15-13 15-07 Förlust
    HS11 Semi Magnus Olowsson /ÖBK 17-14 15-10 Förlust
  Axel Jeansson /JIF HD11 Pool A Magnus Olowsson /ÖBK
Joakim Strömberg /ÖBK
12-15 15-02 15-10 Förlust
  Axel Jeansson /JIF HD11 Pool A  
 
Ej spelad
Ojaäär, Peter Norrtälje BMF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool C Thomas Larsson /ÖBK Walk over Vinst
    HSC Pool C Alexander Rabner /ÖBK 15-08 15-03 Vinst
    HSC 8-dels Henrik Hugosson /Väll 15-09 15-05 Förlust
  Rickar Ojaäär /TBMF HDC Pool B Jesper Persson /ÖBK
Alexander Rabner /ÖBK
15-05 15-00 Vinst
  Rickar Ojaäär /TBMF HDC Pool B Johan Onell /ÖBK
Gustav Axelryd /ÖBK
17-14 10-15 17-14 Förlust
  Rickar Ojaäär /TBMF HDC Pool B Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
15-06 15-06 Förlust
Ojaäär, Rickar Täby BMF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Peter Ojaäär /NorBMF HDC Pool B Jesper Persson /ÖBK
Alexander Rabner /ÖBK
15-05 15-00 Vinst
  Peter Ojaäär /NorBMF HDC Pool B Johan Onell /ÖBK
Gustav Axelryd /ÖBK
17-14 10-15 17-14 Förlust
  Peter Ojaäär /NorBMF HDC Pool B Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
15-06 15-06 Förlust
Ojaäär, Rickard Täby BMF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool A Håkan Röjler /ÖBK 15-01 15-00 Vinst
    HS13 Pool A Oskar Eriksson /JIF 15-01 15-02 Vinst
    HS13 Pool A Rasmus Schölin /BMKC 15-00 15-00 Vinst
    HS13 Kvarts Vidar Ericsson /ÖBK 15-01 15-02 Vinst
    HS13 Semi Björn Grönqvist /BMKC 15-06 15-03 Vinst
    HS13 Final Adam Jeansson /JIF 15-11 17-16 Förlust
  Adam Jeansson /JIF HD13 Pool A Christopher Löw /ÖBK
Emil Söljén /ÖBK
15-00 15-01 Vinst
  Adam Jeansson /JIF HD13 Pool A Marcus Ulvbacke /BMKC
Adam Nilsson /ÖBK
15-00 15-00 Vinst
  Adam Jeansson /JIF HD13 Semi Vidar Ericsson /ÖBK
Anton Lundén /GBK
15-03 15-03 Vinst
  Adam Jeansson /JIF HD13 Final Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
15-02 15-02 Vinst
  Olivia Lundgren /BMKC MD15 Pool A Andréas Langell /ÖBK
Elin Carlsson /ÖBK
15-03 15-13 Vinst
Olowsson, Johan Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS17 Pool B Erik Karlsson /KarBMK Walk over Förlust
    HS17 Pool B Ludvig Viveland /Göta Walk over Förlust
    HS17 Pool B Daniel Jokela /KarBMK Walk over Förlust
Olowsson, Magnus Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS11 Pool B Filip Eriksson /Hölivä 15-08 15-02 Vinst
    HS11 Pool B Axel Jeansson /JIF 15-06 15-06 Vinst
    HS11 Semi Daniel Ojaäär /TBMF 17-14 15-10 Vinst
    HS11 Final Joakim Strömberg /ÖBK 13-15 15-13 15-07 Förlust
  Joakim Strömberg /ÖBK HD11 Pool A Axel Jeansson /JIF
Daniel Ojaäär /TBMF
12-15 15-02 15-10 Vinst
Olsson, Christoffer Höl i vägga
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool A Stefan Fälth /JIF 15-01 15-03 Förlust
    HSC Pool A Dan Carlsson /ÖBK 15-05 15-06 Förlust
    HSC Pool A Jesper Persson /ÖBK 15-13 10-15 15-07 Vinst
  Henrik Dahlin /Hölivä HDC Pool D Thomas Larsson /ÖBK
Dan Carlsson /ÖBK
15-09 17-14 Vinst
  Henrik Dahlin /Hölivä HDC Pool D Lennart Kloow /Ljung
Sven Kloow /Göta
15-04 15-04 Vinst
  Henrik Dahlin /Hölivä HDC Kvarts Johan Onell /ÖBK
Gustav Axelryd /ÖBK
15-10 15-07 Vinst
  Henrik Dahlin /Hölivä HDC Semi Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
15-11 15-09 Förlust
Olsson, Mikael Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
Onell, Johan Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool E Daniel Chronlund /ÖBK 15-02 15-06 Förlust
    HSC Pool E Sven Kloow /Göta 15-05 15-09 Förlust
  Gustav Axelryd /ÖBK HDC Pool B Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
15-11 15-12 Förlust
  Gustav Axelryd /ÖBK HDC Pool B Peter Ojaäär /NorBMF
Rickar Ojaäär /TBMF
17-14 10-15 17-14 Vinst
  Gustav Axelryd /ÖBK HDC Pool B Jesper Persson /ÖBK
Alexander Rabner /ÖBK
16-17 15-06 15-09 Vinst
  Gustav Axelryd /ÖBK HDC Kvarts Christoffer Olsson /Hölivä
Henrik Dahlin /Hölivä
15-10 15-07 Förlust
Palm, Marcus Höl i vägga
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Gustav Hult /Hölivä HDC Pool B Johan Onell /ÖBK
Gustav Axelryd /ÖBK
15-11 15-12 Vinst
  Gustav Hult /Hölivä HDC Pool B Jesper Persson /ÖBK
Alexander Rabner /ÖBK
15-10 15-03 Vinst
  Gustav Hult /Hölivä HDC Pool B Peter Ojaäär /NorBMF
Rickar Ojaäär /TBMF
15-06 15-06 Vinst
  Gustav Hult /Hölivä HDC Kvarts Göran Eriksson /ÖBK
Per Engström /ÖBK
15-03 15-08 Vinst
  Gustav Hult /Hölivä HDC Semi Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
15-02 15-04 Förlust
Persson, Eddie Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool F Henrik Hugosson /Väll 15-10 15-04 Vinst
    HSC Pool F Jonas Thevatasson /JIF 15-06 15-03 Vinst
    HSC Pool F John Tivenius /ÖBK 15-03 15-01 Vinst
    HSC Kvarts Alexander Rabner /ÖBK 15-04 15-04 Vinst
    HSC Semi Robert Siekkinen /Väll 15-12 15-07 Förlust
  Daniel Chronlund /ÖBK HDC Pool A Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
15-01 15-06 Förlust
  Daniel Chronlund /ÖBK HDC Pool A Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
15-09 15-11 Förlust
Persson, Jesper Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool A Dan Carlsson /ÖBK 15-09 15-11 Förlust
    HSC Pool A Stefan Fälth /JIF 15-09 15-03 Förlust
    HSC Pool A Christoffer Olsson /Hölivä 15-13 10-15 15-07 Förlust
  Alexander Rabner /ÖBK HDC Pool B Peter Ojaäär /NorBMF
Rickar Ojaäär /TBMF
15-05 15-00 Förlust
  Alexander Rabner /ÖBK HDC Pool B Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
15-10 15-03 Förlust
  Alexander Rabner /ÖBK HDC Pool B Johan Onell /ÖBK
Gustav Axelryd /ÖBK
16-17 15-06 15-09 Förlust
Persson, Mattias Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Emil Chronlund /ÖBK HD15 Pool A Fredrik Andrésen /ÖBK
Hugo Pettersson /BMKC
13-15 15-11 15-13 Vinst
  Emil Chronlund /ÖBK HD15 Pool A Erik Larsson /KarBMK
Andréas Langell /ÖBK
15-04 15-04 Vinst
  Emil Chronlund /ÖBK HD15 Pool A Karl Berggren /BMKC
Viktor Sundh /BMKC
15-03 15-04 Vinst
  Emil Chronlund /ÖBK HD15 Pool A Oscar Fransson /ÖBK
Patrik Larsson /ÖBK
15-04 15-01 Vinst
    HS15 Pool C Viktor Sundh /BMKC 15-07 15-02 Vinst
    HS15 Pool C Erik Larsson /KarBMK 15-00 15-04 Vinst
    HS15 Semi Andréas Langell /ÖBK 15-10 15-12 Förlust
Pettersson, Erik Järnvägens IF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS17 Pool A Björn Kloow /Ljung 15-04 15-02 Vinst
    HS17 Pool A Marcus Behr /BMKC 15-02 15-01 Vinst
    HS17 Pool A Svante Löthgren /KarBMK 15-02 15-00 Vinst
    HS17 Semi Niklas Sandberg /BMKC 15-01 15-06 Vinst
    HS17 Final Fredrik Ahlström /Ljung 15-01 15-01 Vinst
  Stefan Fälth /JIF HDC Pool A Eddie Persson /ÖBK
Daniel Chronlund /ÖBK
15-01 15-06 Vinst
  Stefan Fälth /JIF HDC Pool A Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
15-12 15-13 Vinst
  Stefan Fälth /JIF HDC Kvarts Thomas Larsson /ÖBK
Dan Carlsson /ÖBK
15-07 15-07 Vinst
  Stefan Fälth /JIF HDC Semi Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
15-02 15-04 Vinst
  Stefan Fälth /JIF HDC Final Robert Siekkinen /Väll
Mikael Östlund /Väll
15-02 15-03 Vinst
Pettersson, Hugo BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Fredrik Andrésen /ÖBK HD15 Pool A Mattias Persson /ÖBK
Emil Chronlund /ÖBK
13-15 15-11 15-13 Förlust
  Fredrik Andrésen /ÖBK HD15 Pool A Karl Berggren /BMKC
Viktor Sundh /BMKC
15-08 15-12 Vinst
  Fredrik Andrésen /ÖBK HD15 Pool A Oscar Fransson /ÖBK
Patrik Larsson /ÖBK
15-00 15-04 Vinst
  Fredrik Andrésen /ÖBK HD15 Pool A Erik Larsson /KarBMK
Andréas Langell /ÖBK
15-07 15-01 Vinst
    HS15 Pool A Jeaper Kensén /KarBMK 15-06 15-05 Vinst
    HS15 Pool A Emil Chronlund /ÖBK 15-06 15-04 Vinst
    HS15 Pool A Andréas Langell /ÖBK 15-05 15-01 Vinst
    HS15 Semi Fredrik Andrésen /ÖBK 15-01 15-03 Vinst
    HS15 Final Andréas Langell /ÖBK 15-03 15-02 Vinst
  Elin Löfqvist /BMKC MD15 Pool A Andréas Langell /ÖBK
Elin Carlsson /ÖBK
15-08 15-10 Vinst
Pettersson, Rolf BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Urban Alfredsson /BMKC HDC Pool C Göran Eriksson /ÖBK
Per Engström /ÖBK
15-08 15-10 Förlust
  Urban Alfredsson /BMKC HDC Pool C Henrik Hugosson /Väll
Oskar II Eriksson /JIF
15-04 15-12 Förlust
  Urban Alfredsson /BMKC HDC Pool C Jonas Thevatasson /JIF
Fredrik Hellqvist /JIF
15-09 15-13 Vinst
Rabner, Alexander Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool C Thomas Larsson /ÖBK Walk over Vinst
    HSC Pool C Peter Ojaäär /NorBMF 15-08 15-03 Förlust
    HSC 8-dels Stefan Fälth /JIF Walkover Vinst
    HSC Kvarts Eddie Persson /ÖBK 15-04 15-04 Förlust
  Jesper Persson /ÖBK HDC Pool B Peter Ojaäär /NorBMF
Rickar Ojaäär /TBMF
15-05 15-00 Förlust
  Jesper Persson /ÖBK HDC Pool B Marcus Palm /Hölivä
Gustav Hult /Hölivä
15-10 15-03 Förlust
  Jesper Persson /ÖBK HDC Pool B Johan Onell /ÖBK
Gustav Axelryd /ÖBK
16-17 15-06 15-09 Förlust
Röjler, Håkan Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool A Rickard Ojaäär /TBMF 15-01 15-00 Förlust
    HS13 Pool A Rasmus Schölin /BMKC 15-02 15-02 Vinst
    HS13 Pool A Oskar Eriksson /JIF 15-03 15-04 Vinst
    HS13 8-dels Anton Lundén /GBK 15-08 15-05 Förlust
  Joakim Jansson /ÖBK HD13 Pool B Vidar Ericsson /ÖBK
Anton Lundén /GBK
15-08 13-15 15-13 Vinst
  Joakim Jansson /ÖBK HD13 Pool B Lars Dahlén /JIF
Oskar Eriksson /JIF
15-10 15-13 Vinst
  Joakim Jansson /ÖBK HD13 Pool B Johan Alfredsson /BMKC
Björn Grönqvist /BMKC
13-15 15-05 15-12 Vinst
  Joakim Jansson /ÖBK HD13 Semi Christopher Löw /ÖBK
Emil Söljén /ÖBK
15-05 15-02 Vinst
  Joakim Jansson /ÖBK HD13 Final Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
15-02 15-02 Förlust
Sandberg, Niklas BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS17 Pool C Gustav Hallberg /Göta 15-00 15-12 Vinst
    HS17 Pool C Fredrik Ahlström /Ljung 15-06 15-08 Förlust
    HS17 Pool C Niklas Jern /KarBMK 15-13 15-07 Vinst
    HS17 Kvarts Erik Karlsson /KarBMK 15-08 17-14 Vinst
    HS17 Semi Erik Pettersson /JIF 15-01 15-06 Förlust
  Marcus Behr /BMKC HD17 Pool A Niklas Jern /KarBMK
Daniel Jokela /KarBMK
15-04 15-04 Vinst
  Marcus Behr /BMKC HD17 Pool A Ludvig Viveland /Göta
Gustav Hallberg /Göta
00-15 15-10 15-08 Vinst
  Marcus Behr /BMKC HD17 Pool A Fredrik Ahlström /Ljung
Björn Kloow /Ljung
15-08 15-04 Förlust
  Marcus Behr /BMKC HD17 Pool A Jeaper Kensén /KarBMK
Svante Löthgren /KarBMK
11-15 17-14 15-12 Vinst
Schölin, Rasmus BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool A Oskar Eriksson /JIF 15-11 15-13 Förlust
    HS13 Pool A Håkan Röjler /ÖBK 15-02 15-02 Förlust
    HS13 Pool A Rickard Ojaäär /TBMF 15-00 15-00 Förlust
Siekkinen, Robert Vällingby
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool D Gustav Axelryd /ÖBK 15-10 15-09 Vinst
    HSC Pool D Henrik Dahlin /Hölivä 15-04 15-09 Vinst
    HSC Pool D Oskar II Eriksson /JIF 15-10 15-02 Vinst
    HSC 8-dels Gustav Hult /Hölivä 15-02 15-04 Vinst
    HSC Kvarts Sven Kloow /Göta 15-04 15-01 Vinst
    HSC Semi Eddie Persson /ÖBK 15-12 15-07 Vinst
    HSC Final Daniel Chronlund /ÖBK 15-03 07-15 15-11 Vinst
  Mikael Östlund /Väll HDC Pool A Eddie Persson /ÖBK
Daniel Chronlund /ÖBK
15-09 15-11 Vinst
  Mikael Östlund /Väll HDC Pool A Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
15-12 15-13 Förlust
  Mikael Östlund /Väll HDC Kvarts Henrik Hugosson /Väll
Oskar II Eriksson /JIF
15-03 15-07 Vinst
  Mikael Östlund /Väll HDC Semi Christoffer Olsson /Hölivä
Henrik Dahlin /Hölivä
15-11 15-09 Vinst
  Mikael Östlund /Väll HDC Final Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
15-02 15-03 Förlust
Sparén, Jennie Julita Badminton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    DS19 Pool A Johanna Holmberg /KarBMK 11-08 11-02 Förlust
    DS19 Pool A Emma Nordqvist /KarBMK 13-10 09-11 11-08 Förlust
    DS19 Pool A Madeleine Huhtala /KarBMK Walk over Vinst
  Johanna Holmberg /KarBMK DD19 Pool A Lina Westin /KarBMK
Emma Nordqvist /KarBMK
15-09 15-04 Förlust
Strömberg, Joakim Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS11 Pool A Johan Ekbladh /ÖBK Walk over Vinst
    HS11 Pool A Daniel Ojaäär /TBMF 13-15 15-13 15-07 Vinst
    HS11 Semi Axel Jeansson /JIF Uppgivet Vinst
    HS11 Final Magnus Olowsson /ÖBK 13-15 15-13 15-07 Vinst
  Magnus Olowsson /ÖBK HD11 Pool A Axel Jeansson /JIF
Daniel Ojaäär /TBMF
12-15 15-02 15-10 Vinst
Ståhlbom, Stefan Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
Sundh, Viktor BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Karl Berggren /BMKC HD15 Pool A Oscar Fransson /ÖBK
Patrik Larsson /ÖBK
15-03 15-07 Vinst
  Karl Berggren /BMKC HD15 Pool A Fredrik Andrésen /ÖBK
Hugo Pettersson /BMKC
15-08 15-12 Förlust
  Karl Berggren /BMKC HD15 Pool A Erik Larsson /KarBMK
Andréas Langell /ÖBK
15-12 15-06 Förlust
  Karl Berggren /BMKC HD15 Pool A Mattias Persson /ÖBK
Emil Chronlund /ÖBK
15-03 15-04 Förlust
    HS15 Pool C Mattias Persson /ÖBK 15-07 15-02 Förlust
    HS15 Pool C Erik Larsson /KarBMK 15-06 15-00 Vinst
    HS15 Kvarts Fredrik Andrésen /ÖBK 15-11 15-09 Förlust
Söljén, Emil Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool E Adam Jeansson /JIF 15-02 15-01 Förlust
    HS13 Pool E Christopher Löw /ÖBK 15-13 15-02 Förlust
    HS13 Pool E Johan Alfredsson /BMKC 15-04 15-09 Vinst
  Christopher Löw /ÖBK HD13 Pool A Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
15-00 15-01 Förlust
  Christopher Löw /ÖBK HD13 Pool A Marcus Ulvbacke /BMKC
Adam Nilsson /ÖBK
15-08 17-14 Vinst
  Christopher Löw /ÖBK HD13 Semi Håkan Röjler /ÖBK
Joakim Jansson /ÖBK
15-05 15-02 Förlust
Thevatasson, Jonas Järnvägens IF
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool F John Tivenius /ÖBK 15-13 15-17 15-08 Vinst
    HSC Pool F Eddie Persson /ÖBK 15-06 15-03 Förlust
    HSC Pool F Henrik Hugosson /Väll 15-07 15-08 Förlust
  Fredrik Hellqvist /JIF HDC Pool C Henrik Hugosson /Väll
Oskar II Eriksson /JIF
15-08 10-15 15-12 Förlust
  Fredrik Hellqvist /JIF HDC Pool C Göran Eriksson /ÖBK
Per Engström /ÖBK
15-08 15-08 Förlust
  Fredrik Hellqvist /JIF HDC Pool C Urban Alfredsson /BMKC
Rolf Pettersson /BMKC
15-09 15-13 Förlust
Tivenius, John Örebro BK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool F Jonas Thevatasson /JIF 15-13 15-17 15-08 Förlust
    HSC Pool F Henrik Hugosson /Väll 15-08 15-06 Förlust
    HSC Pool F Eddie Persson /ÖBK 15-03 15-01 Förlust
Ulvbacke, Marcus BMK Carlton
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS13 Pool C Adam Nilsson /ÖBK 17-14 15-07 Vinst
    HS13 Pool C Erik Grahn /ÖBK Walk over Vinst
    HS13 Pool C Anton Lundén /GBK 15-00 15-06 Förlust
    HS13 8-dels Christopher Löw /ÖBK 15-07 15-04 Förlust
  Adam Nilsson /ÖBK HD13 Pool A Christopher Löw /ÖBK
Emil Söljén /ÖBK
15-08 17-14 Förlust
  Adam Nilsson /ÖBK HD13 Pool A Rickard Ojaäär /TBMF
Adam Jeansson /JIF
15-00 15-00 Förlust
Wallin, Jonas BMK Göta
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS15 Pool B Fredrik Andrésen /ÖBK Walk over Förlust
    HS15 Pool B Karl Berggren /BMKC Walk over Förlust
    HS15 Pool B Patrik Larsson /ÖBK Walk over Förlust
Westin, Lina Karlskoga BMK
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
  Emma Nordqvist /KarBMK DD19 Pool A Jennie Sparén /Julita
Johanna Holmberg /KarBMK
15-09 15-04 Vinst
Viveland, Ludvig BMK Göta
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HS17 Pool B Daniel Jokela /KarBMK 15-04 15-02 Vinst
    HS17 Pool B Johan Olowsson /ÖBK Walk over Vinst
    HS17 Pool B Erik Karlsson /KarBMK 12-15 15-12 15-10 Vinst
    HS17 Kvarts Björn Kloow /Ljung 15-08 15-03 Förlust
  Gustav Hallberg /Göta HD17 Pool A Jeaper Kensén /KarBMK
Svante Löthgren /KarBMK
15-09 15-07 Förlust
  Gustav Hallberg /Göta HD17 Pool A Niklas Jern /KarBMK
Daniel Jokela /KarBMK
15-02 15-01 Vinst
  Gustav Hallberg /Göta HD17 Pool A Niklas Sandberg /BMKC
Marcus Behr /BMKC
00-15 15-10 15-08 Förlust
  Gustav Hallberg /Göta HD17 Pool A Fredrik Ahlström /Ljung
Björn Kloow /Ljung
15-04 15-01 Förlust
Östlund, Mikael Vällingby
  Partner Klass Omgång Motspelare Resultat  
    HSC Pool B Fredrik Hellqvist /JIF 15-03 15-02 Vinst
    HSC Pool B Gustav Hult /Hölivä 17-15 15-02 Vinst
    HSC Kvarts Henrik Hugosson /Väll 15-08 15-10 Vinst
    HSC Semi Daniel Chronlund /ÖBK 15-11 15-06 Förlust
  Robert Siekkinen /Väll HDC Pool A Eddie Persson /ÖBK
Daniel Chronlund /ÖBK
15-09 15-11 Vinst
  Robert Siekkinen /Väll HDC Pool A Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
15-12 15-13 Förlust
  Robert Siekkinen /Väll HDC Kvarts Henrik Hugosson /Väll
Oskar II Eriksson /JIF
15-03 15-07 Vinst
  Robert Siekkinen /Väll HDC Semi Christoffer Olsson /Hölivä
Henrik Dahlin /Hölivä
15-11 15-09 Vinst
  Robert Siekkinen /Väll HDC Final Stefan Fälth /JIF
Erik Pettersson /JIF
15-02 15-03 Förlust